Новини Новини 07.11.2022 о 13:43 comment views icon

Meta планує скоротити тисячі співробітників на тлі збитків Horizon Worlds та падіння ринкової вартості компанії

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Компанія Meta планує великі скорочення робочих місць, які можуть зачепити тисячі співробітників. Джерела, знайомі із ситуацією, повідомили The Wall Street Journal, що звільнення можуть розпочатися вже в середу.

В усіх проєкт Meta залучені близько 87 тис. осіб. Очікується, що звільнення призведуть до скорочення кількох тисяч працівників. Джерело стверджує, що хвиля звільнень буде навіть масштабнішою, ніж масове скорочення робочих місць у Twitter, що вже торкнулося приблизно половини з 7,5 тис. співробітників компанії.

Meta

У червні директор з продуктів Meta Кріс Кокс попередив співробітників про «важкі часи», зазначивши, що вони повинні «бездоганно працювати в умовах повільнішого зростання». Приблизно у той же час Марк Цукерберг почав критикувати співробітників, заявивши під час внутрішньої сесії питань і відповідей, що «в компанії є група людей, яким не слід тут перебувати». У вересні Цукерберг призупинив приймання на роботу та попередив, що найближчим часом можливе скорочення штату.

Відповідаючи на запит The Verge, у Meta відмовилися коментувати ситуацію, але нагадали заяву Марка Цукерберга минулого місяця:

«У 2023 році ми збираємося зосередити наші інвестиції на невеликій кількості пріоритетних областей зростання. Таким чином це означає, що деякі команди значно зростуть, але більшість інших залишаться на колишньому рівні або скоротяться протягом наступного року. Загалом ми очікуємо, що до кінця 2023 року організація буде приблизно такого ж розміру або навіть трохи меншою, ніж сьогодні».

IT Project Management.
Отримайте дієвий набір знань та навичок для роботи на всіх етапах життєвого циклу IT-проекту.
Приєднатися

Meta Цукерберг

Хоча Цукерберг стверджує, що у Facebook більше активних користувачів, ніж будь-коли раніше, інвестори, як і раніше, стурбовані багатомільярдними вкладеннями у метавсесвіт. Підрозділ віртуальної реальності Meta втратив $3,7 млрд у минулому кварталі та загалом $9,4 млрд цього року. Акції компанії торгуються за найнижчою ціною з 2016 року. Ринкова вартість Meta впала з $1 трлн до $268 млрд.

«Це погана відеогра» — Філ Спенсер розкритикував метавсесвіт Meta

 

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: