Новини

Сенатор Ед Маркі – Ілону Маску: «Полагодьте свої компанії. Або це зробить Конгрес»

Сенатор Ед Маркі – Ілону Маску: «Полагодьте свої компанії. Або це зробить Конгрес»

Сенатор від штату Массачусетс Ед Маркі розкритикував Ілона Маска після того, як підприємець різко відповів на запит законодавця про надання інформації щодо нових правил верифікації Twitter.

Після серії скандалів (таких як обвал акцій фармацевтичної компанії Eli Lilly після публікації з «перевіреного» фальшивого облікового запису), які стали наслідком нових правил надання синьої галочки за підписку в сумі $8 на місяць, Ед Маркі написав листа Маску з питаннями щодо роботи цих правил. У листі Маркі просить Маска пояснити, як The Washington Post змогла створити перевірений обліковий запис, видаючи себе за нього, і чому офіційне спливаюче вікно повідомило користувачам Twitter, що перевірка була пов’язана з роллю в уряді. Маск має час до 25 листопада, щоб дати письмову відповідь на ці та інші питання.

Маск не став чекати до 25 листопада, а одразу ж відповів сенатору. Але не письмово, а у своїй соцмережі та у властивій йому манері.

«Можливо, це тому, що ваш реальний обліковий запис виглядає як пародія?», – написав Маск у Twitter у неділю вранці.

За кілька годин він додав чергову публікацію, адресовану Еду Маркі:

Курс
ФІНАНСОВИЙ АНАЛІЗ
Опануйте P&L-, BS-, CF-звіти всього за 1,5 місяця.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finanaliz

«А чому на вашій фп [фотографії профілю – ред.] маска!?»

Маркі не став відповідати на публікації Маска в такій же манері, але нагадав, що у підприємця є низка проблем із контролюючими органами, які можуть лише збільшитись.

«Одна з ваших компаній під дією постанови FTC про згоду. Орган із контролю автомобільної безпеки NHTSA розслідує ще одне вбивство людей. І ви витрачаєте свій час на розбірки в інтернеті. Упорядкуйте свої компанії. Або це зробить Конгрес»

One of your companies is under an FTC consent decree. Auto safety watchdog NHTSA is investigating another for killing people. And you’re spending your time picking fights online. Fix your companies. Or Congress will. https://t.co/lE178gPRoM

— Ed Markey (@SenMarkey) November 13, 2022

Існує певна ймовірність реакції контролюючих органів на ситуацію у Twitter. Ед Маркі є членом підкомітету з комунікацій, засобів масової інформації та широкосмугового зв’язку – групи Сенату, яка, швидше за все, порекомендує вжити заходів проти Twitter.

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: