Новини Новини 12.12.2022 о 18:24 comment views icon

Кілліан Мерфі, Емілі Блант та Роберт Дауні-молодший на ексклюзивних знімках байопіка Крістофера Нолана “Оппенгаймер”/Oppenheimer

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

“Оппенгаймер” Крістофера Нолана — один із найбільш очікуваних фільмів наступного року, тому цілком доречно, що він потрапив на обкладинку майбутнього випуску британського кіножурналу Total Film.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Фільм розкаже про життя фізика-теоретика Дж. Роберта Оппенгеймера, наукового керівника Мангеттенського проєкту, в рамках якого в роки Другої світової війни розроблялись перші зразки ядерної зброї. Через це Оппенгеймера, роль якого у фільмі виконає Кілліан Мерфі, часто називають “батьком атомної бомби”.

Мерфі вже п’ять разів співпрацював з Ноланом (трилогія “Темний лицар”, “Початок”, “Дюнкерк”), але це вперше, коли він зіграє головну роль. Режисер оточує актора дійсно чарівним ансамблем зірок, включаючи Емілі Блант у ролі дружини Роберта, Кітті, а також Метта Деймона, Флоренс П’ю, Рамі Малека, Кеннета Брана та Гері Олдмана. Роберт Дауні-молодший грає Льюїса Штрауса, голову Комісії з атомної енергії США, який запекло конфліктуватиме з Оппенгеймером.

Фільм заснований на книзі Кая Берда та Мартіна Дж. Шервіна “Американський Прометей” (у 2005 році отримала Пулітцерівську премію в категорії “біографії”).

У новому випуску журналу Total Film, який надійде в продаж у четвер, 15 грудня, Нолан докладно розповідає про фільм, який він описує як “історію величезного розмаху та масштабу”. Також у журналі можна побачити кілька ексклюзивних зображень зі знімань: як Мерфі відіграє роль на слуханні, також є кілька спільних кадрів головного героя з персонажами Блант та Дауні-молодшого, а також фото, зроблені поза кадром: на них зняті у процесі роботи Мерфі, Нолан і оператор Хойт ван Хойтема (який працював над кожним фільмом Нолана, починаючи з “Інтерстеллара”).

“Оппенгаймер” від Universal Pictures виходить у кінотеатрах 21 липня 2023 року. 

Курс Комерційний директор.
Зосередження на практичних завданнях та послідовному аналізі проектів замість великої теорії. Реалізуй свої мрії про керівну посаду після завершення курсу.
Дізнатись програму

Перегляньте фото нижче:

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: