Новини

Microsoft випустила міні-ПК Windows Dev Kit 2023 для розробників програм Windows on Arm — його ціна $600

Microsoft випустила міні-ПК Windows Dev Kit 2023 для розробників програм Windows on Arm — його ціна $600

Корпорація Microsoft створила власний мініатюрний комп’ютер на кшталт Mac Mini, створений спеціально для розробників нативних Arm-програм для Windows 11.

Раніше цей міні-ПК був відомий під кодовою назвою Project Volterra, а тепер отримав офіційну назву Windows Dev Kit 2023. Пристрій засновано на апаратній платформі Qualcomm Snapdragon 8cx Gen 3. Процесор доповнений оперативною пам’яттю об’ємом 32 ГБ і NVMe накопичувачем місткістю 512 ГБ. Система включає 2 роз’єми 2 USB-C 3.2 Gen 2 на бічній грані, а також 3 роз’єми USB-A 3.2 Gen 2, інтерфейси Ethernet і Mini DisplayPort на задній панелі.

У Windows Dev Kit 2023 крім основного процесора також доступний нейронний прискорювач (NPU). За задумом, він дозволить розробникам виконувати робочі навантаження машинного навчання та завдання ШІ з апаратним прискоренням. Microsoft почала використовувати NPU у Windows 11 для підтримки функції видалення фонового шуму Voice Focus, не навантажуючи CPU чи GPU.

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

Програмна складова Windows Dev Kit 2023 також має низку особливостей. Microsoft працює над запуском повного набору власних Arm програм для розробників. Visual Studio 2022 17.4 тепер працює на Arm з набагато вищою продуктивністю, .NET 7 також пропонує покращену продуктивність для Arm. Додатково доступні попередні версії Visual C++ для Arm та Windows App SDK. Міні-ПК також матиме доступ до власних Arm-версій Microsoft Teams, Office, Edge та OneDrive. Microsoft сподівається, що цей пристрій стимулюватиме розробку додатків Windows on Arm. Найближчими місяцями мають з’явитися додаткові програми, інструменти, фреймворки та пакети для Windows on Arm.

Windows Dev Kit 2023 вже доступний для покупки в Австралії, Канаді, Китаї, Франції, Німеччині, Японії, Великій Британії та США за ціною $599. Хоча пристрій призначений для розробників, фактично купити його зможуть усі охочі.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: