Новини

Нейромережа DALL-E навчилася домальовувати об’єкти поза межами відомих картин

Нейромережа DALL-E навчилася домальовувати об’єкти поза межами відомих картин

Компанія OpenAI додала нову функцію outpointing до своєї моделі штучного інтелекту DALL-E, яка дозволяє системі генерувати нові візуальні ефекти, що розширюють межі будь-якого заданого зображення.

На головному зображенні видно, як DALL-E за допомогою людської підказки «уявляє», що знаходиться за кадром портрета Йоганна Вермеєра «Дівчина з перлинною сережкою». При цьому навіть з обмеженої інформації, наданої портретом, система «домальовує» об’єкти відповідно до стилю Вермеєра, імітуючи тіні та відблиски оригіналу.

Функцію outpointing можна використовувати для розширення оригінального контенту. Багато користувачів DALL-E використовували її, щоб побачити, що знаходиться за межами відомих зображень. Однак, як і інші системи ШІ, що перетворюють текст на зображення, модель вимагає, щоб люди описували нові візуальні ефекти. Тому в деяких випадках розширені зображення виконані в одному стилі з вихідними творами. А в інших випадках виходить постапокаліптична Мона Ліза.

Курс
Розробка на Python
Опануйте популярну мову програмування, щоб заробляти від $1300 через рік
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Python

У наступному відео демонструється, як художник Август Камп розширює зображення картини «Дівчина з перлинною сережкою» невеликими частинами за раз, іноді переробляючи результат, створений нейромережею DALL-E.

Зазначимо, з недавнього часу генератор зображень DALL-E став доступним для широкого кола користувачів.

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: