Новини

Новий платіжний додаток Google Wallet вже почав поширюватися на смартфони користувачів

Новий платіжний додаток Google Wallet вже почав поширюватися на смартфони користувачів

Додаток Google Wallet, який має замінити Google Pay у багатьох країнах, почав з’являтися на смартфонах користувачів. За словами представника Google Чайті Сена, компанія «почала розгортання Wallet для користувачів Android у 39 країнах», і він буде доступний «для всіх користувачів протягом наступних кількох днів». Зокрема, його планується запустити в Україні.

Google анонсувала Wallet на нещодавньому заході I/O 2022. Google Wallet позиціюється як додаток для керування всіма цифровими картами користувачів – не тільки платіжними, але й ID-картами, даними про статус вакцинації, квитками, ключами доступу та ін.

Новое платёжное приложение Google Wallet уже начало распространяться на смартфоны пользователей

У більшості країн Wallet замінить поточний додаток Google Pay. Однак Google заявила, що користувачі в США та Сінгапурі одночасно використовуватимуть як Google Pay, так і Wallet. У цих країнах Pay буде використовуватися як спосіб надсилання грошей друзям.

Курс
Full Stack Web Development
Опануйте навички універсального програміста всього за 4 місяці
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Full Stack Web Development

Google мала кілька різних ітерацій Wallet. У 2011 році це був додаток для NFC-платежів. Згодом до нього були додані інші платіжні функції. У 2018 році Google об’єднала його з Android Pay, в результаті чого з’явився теперішній додаток Google Pay. Тепер — принаймні у більшості країн — ця програма починає знову перетворюватися на Wallet.

Google Wallet повертається — він замінить Google Pay, а у Chrome з’явиться функція маскування номеру кредитної картки

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: