Новини Ігри 26.04.2023 о 16:55

Обережно: Chernobyl: Origins — російська. Ось добірка ігор про Чорнобиль «здорової людини» (не тільки S.T.A.L.K.E.R. та Chernobylite)

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Сьогодні виповнюється вже 37-ма річниця Чорнобильської катастрофи. Трагічна подія сталася 26 квітня 1986 року, коли під час запланованої зупинки одного з реакторів Чорнобильської атомної станції було вирішено провести низку випробувань. Все пішло не за планом, що в кінцевому підсумку спричинило два теплових вибухи, які зруйнували реактор та викликали викид великої кількості радіоактивних речовин у довкілля.

Курс
PR-менеджмент для професіоналів
Хочете перейти на стратегічний рівень та стати PR-директором?
Звісно!
Superstar

Користуючись нагодою української трагедії, компанія Nelset підготувала гру Chernobyl: Origins та запланувала її реліз на 28 квітня. Все б нічого (ігри за мотивами Чорнобильської катастрофи виходили й раніше), та Nelset – це російська компанія, яка знаходиться у місті Ставрополь та сплачує податки в російський бюджет, з якого потім фінансується війна проти України. Тому гру Chernobyl: Origins бажано не просто ігнорувати, а намагатись її блокування на всіх платформах, де росіяни намагаються її розповсюджувати: Nintendo Switch, ПК Steam. Кожний свідомий громадянин може долучитись до цієї корисної справи та обмежити можливість залучення грошей українців до російської агресії. Отже, щоб заблокувати продаж Chernobyl: Origins для українських користувачів, треба виконати наступні дії:

 • Зайти на сторінку гри в Steam
 • Натиснути на прапорець «Поскаржитися»
 • Обрати пункт «Порушення закону – Містить матеріали, що порушують закони вашої країни»
 • Далі можна ввести довільний текст, який описує суть порушення українського законодавства. В цьому випадку слід скаржитись на використання та пропаганду радянської символіки в грі, що заборонено в Україні. Як приклад можна навести радянську зірку, яка фігурує в ігрових локаціях в трейлері.

Також є сенс звертатись до Nintendo, яка заявляла про вихід з російського ринку, проте займається розповсюдженням російської гри у своєму магазині для Nintendo Switch.

Якщо ж є бажання зануритись у чорнобильську тематику в іграх, є чимало достойних проєктів пристойних (не російських) розробників.

 • S.T.A.L.K.E.R.: Shadow of Chernobyl (ПК)
 • S.T.A.L.K.E.R.: Clear Sky (ПК)
 • S.T.A.L.K.E.R.: Call of Pripyat (ПК)
 • Chernobylite (ПК)
 • Call of Duty 4: Modern Warfare (ПК, 15-хвилинна місія в Прип’яті)
 • Radiation City (Android, iOS, Mac OS, Nintendo Switch)
 • Chernobyl VR Project (інтерактивний віртуальний тур)
 • Chernobyl: Chapter One –DLC для зомбі-шутера Left 4 Dead 2

Але будьте уважні. Чимало ігор на тему Чорнобильської катастрофи створено росіянами.

Chernobylite: S.T.A.L.K.E.R. полтора

Курс Англійської
Ваш викладач англійської нудний? Вивчайте мову із задоволенням. Підберемо викладача, який також любить Marvel, а не DC
Мені потрібен найкращий


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: