Новини Пристрої 11.05.2022 о 23:35

Pixel Buds Pro — TWS-навушники Google з 6-ядерним аудіочипом та ANC за $199

Тетяна Нечет

Автор новин

Google I/O 2022 Google представила Pixel Buds Pro з підтримкою Google Assistant. Це перші навушники Google з активним шумозаглушенням (ANC). Використовується спеціальний 6-ядерний аудіочип, який працює з алгоритмами (розроблені власною командою інженерів зі звуку Google) та спеціальними динаміками. У Pixel Buds Pro використовується технологія Silent Seal, яка дає максимальне ущільнення, тим самим зменшуючи кількість шуму.

Вбудовані датчики вимірюватимуть тиск у вушному каналі, щоб забезпечити комфорт навіть при довгому носінні. Google стверджує, що Pixel Buds Pro працюватимуть 11 годин без підзарядки та 7 годин із включеним ANC.

Pixel Buds Pro отримають Google Assistant та підтримку множинного підключення, тому зможуть перемикатися між декількома раніше прив’язаними Bluetooth-пристроями, включаючи ноутбуки, планшети, телевізори та телефони на ОС Android та iOS.

Навушники отримали й режим прозорості, за якого вони пропускають навколишній шум, що корисно для спортсменів і не тільки.

У Pixel Buds Pro заявлена ​​водонепроникність класу IPX4, а у самого корпусу — IPX2.

Протягом цього року Google випустить OTA-оновлення для Pixel Buds Pro, яке дозволить навушникам використовувати переваги просторового звуку.

Попереднє замовлення можна зробити 21 липня за ціною 199 доларів (тут дати появи у різних країнах).

Pixel Buds Pro отримають чотири колірні рішення: Lemongrass, Charcoal, Fog та Coral.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: