Новини Новини 16.02.2023 о 13:07 comment views icon

Порно лише для повнолітніх: ще у 7 штатах США сайти “для дорослих” вимагатимуть надати офіційне посвідчення особи

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Обов’язкову вікову перевірку на порносайтах із наданням документів, що посвідчують особу, реалізують ще у кількох штатах США: Флорида, Канзас, Південна Дакота та Західна Вірджинія вже узаконили ці вимоги, тоді як Арканзас, Міссісіпі та Вірджинія готуються до прийняття власних законопроєктів.

На початку січня у Луїзіані почав діяти закон щодо обов’язкової вікової перевірки користувачів на сайтах, які містять порнографію. Правила передбачають, що сайти, які містять 33,3% і більше порнографічних матеріалів, повинні вимагати підтвердження від користувачів, що вони досягли 18-річного віку. 

В законопроєкті, який готується прийняти Арканзас, порнографію називають «кризою громадського здоров’я», а також пояснюється, які матеріали на сайтах вважаються «шкідливими» для молодших глядачів. У переліку медіаматеріали, які зображують статеві органи та їхні частини, а також деякі дії (пестощі, дотики до пипок грудей, сідниць чи геніталій; або статеві акти, мастурбацію, оральний секс, содомію, зоофілію тощо). 

Також вебсайт вважатиметься шкідливим, якщо містить матеріали, що не несуть серйозної «літературної, художньої, політичної чи наукової цінності для неповнолітніх». У законопроєкті згадується про небезпеку, яку створює порнографія для дітей — негативний вплив на роботу мозку та розвиток, загострення емоційних або медичних проблем, спричинення девіантного сексуального збудження, сприяння шкідливій сексуальній поведінці та спричинення проблем із самооцінкою чи порушення образу тіла.

У Луїзіані Pornhub та інші великі порносайти, що належать компанії MindGeek, вимагають від користувачів створювати обліковий запис AllpassTrust та проходити перевірку віку за допомогою LA Wallet — мобільного застосунку уряду Луїзіани, який містить цифрову версію посвідчення водія.

Порно лише для повнолітніх: ще у 7 штатах США сайти “для дорослих” вимагатимуть надати офіційне посвідчення особи

Велика Британія також багато років прагне запровадити подібні правила в країні — вони можуть нарешті набути чинності протягом наступних шести місяців (в межах поправок до законопроєкту про безпеку в Інтернеті).

Онлайн-курс "Математика тастатистика для Data Science" від robot_dreams.
Навчіться проводити статистичний аналіз даних за допомогою Python та розвиньте математичне мислення для розв’язання реальних завдань Data Science.
Детальніше про курс

Однак ефективність усіх цих заходів викликає сумніви, оскільки більшість людей навряд чи захочуть надати свої особисті дані в обмін на перегляд порноролика. Існують й обхідні шляхи у вигляді VPN-програм, а також чимало інших ресурсів, зокрема й соцмереж типу Twitter, де неповнолітні зможуть вільно отримати доступ до контенту для дорослих.

Джерело: Techspot


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: