Новини Софт 30.05.2022 о 18:33

«ПриватБанк» запустив новий сайт електронних підписів

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

«ПриватБанк» повідомив про запуск нового сайту акредитованого центру сертифікації ключів.

Новий сайт АЦСК від «ПриватБанку» доступний за цим посиланням. У «ПриватБанку» запевняють, що сайт зручний та простий у використанні. Його призначення — забезпечення доступну до повного спектра послуг, пов’язаних з електронними підписами.

На цьому сайті клієнти «ПриватБанку» можуть отримати, перевірити чи відкликати кваліфікований електронний підпис, підписувати документи з КЕП та отримати інші послуги АЦСК онлайн.

«ПриватБанк» запустив новий сайт електронних підписів

Сайт електронних підписів доступний для всіх клієнтів, як підприємців і юридичних осіб, так і громадян України. При потребі вони можуть за декілька кліків отримати електронний підпис SmartID для оформлення державних електронних послуг. Свого часу ми розповідали про цю технологію детальніше.

Підпис SmartID є безплатним для клієнтів «ПриватБанку» та доступний із будь-якого їхнього смартфона, на якому встановлено мобільний додаток «Приват24». КЕП «ПриватБанку» гарантує безпечність операцій, адже зберігається в захищеному хмарному сховищі та повністю відповідає вимогам Закону України № 2155 «Про електронні довірчі послуги».

Напередодні уряд відтермінував перехід на захищені носії (токени) відтермінували — на час дії воєнного стану та 6 місяців після його скасування.

Звичайні електронні підписи ще попрацюють. Кабмін відтермінував перехід на захищені носії (токени) на час дії воєнного стану та 6 місяців після його скасування


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: