Новини Пристрої 09.05.2022 о 11:09

рогозін з «роскосмосу» пригрозив Ілону Маску через передачу Україні станцій Starlink — відповідь не забарилася💪

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

8 травня горезвісний очільник «роскосмосу» дмитро рогозін у своїй улюбленій манері вчергове вдався до погроз — цього разу на адресу Ілона Маска, найбагатшої людини у світі, засновника Tesla і SpaceX. Вже наступного дня Маск відповів дімону, причому дуже тонко.

Американський бізнесмен спочатку процитував повідомлення з погрозами від рогозіна, яке той опублікував в особистому Telegram-каналі (прикметно, що після оголошення угоди щодо купівлі Ілоном Маском соцмережі Twitter рогозін закрив свій аккаунт). У ньому рогозін назвав українських військових «нацистами» та пригрозив Ілону Маску через постачання наземних терміналів для супутникового інтернету Starlink. Ось пряма цитата рогозіна, який погрожує Ілону Маску за постачання Україні «засобів військового зв’язку».

«А за це вже доведеться відповідати по-дорослому, Ілон, як би ти дурника не вмикав».

Фрагмент тексту з прямою погрозою від рогозіна, адресованою Ілону Маску

Ілон Маск відповів, що рогозін схоже не знає, що насправді означає термін «нацист». Судячи з усього, це тонкий натяк для дімона подивитися у дзеркало.

рогозін з «роскосмосу» пригрозив Ілону Маску через передачу Україні станцій Starlink — відповідь не забарилася💪

В іншому повідомленні Ілон Маск іронічно пожартував: «Якщо я помру за загадкових обставин, було приємно вас знати». Це очевидне відсилання до масового використання російською владою отруйних хімічних речовин для усунення критиків та опонентів.

рогозін з «роскосмосу» пригрозив Ілону Маску через передачу Україні станцій Starlink — відповідь не забарилася💪

Залишається згадати, що рогозін погрожує далеко не вперше — наприклад, у березні він погрожував світу падінням МКС, якщо з росії не знімуть санкції. Вже давно нічого, окрім насміху, істеричні заяви рогозіна не викликають. Тим часом російська космонавтика прямує проторованим крейсером «Москва» шляхом. До речі, Маск вже далеко не вперше робить з рогозіна посміховисько.

«Бачу, ти крутий переговорник». Ілон Маск запропонував рогозіну додаткові 10% з переглядів, якщо той влаштує поєдинок з путіном, та процитував «Ідіота» Достоєвського


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: