Новини Ігри 12.04.2023 о 11:16

Розробники з GSC Game World показали мутанта тушкана з гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

11 квітня, до Національного дня домашніх тварин, компанія GSC Game World опублікувала колаж з фотографій домашніх улюбленців своїх працівників. Але на фото вдалося помітити й не зовсім звичних тварин.

Курс
FRONTEND DEVELOPER
Навчіться кодити JavaScript, верстати за допомогою HTML та CSS на цьому курсі!
Ознайомитись з курсом
Software

В колажі розробники також заховали невеличкий сюрприз для своїх шанувальників. На одному з фото прискіпливі користувачі змогли розгледіти тушкана. Як виявилося, це була великодка до гри S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl.

Разработчики из GSC Game World показали мутанта тушкана из игры S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Згодом розробники з GSC Game World опублікували в коментарях до допису повноцінний концепт-арт тушкана із S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl. При цьому виявилося, що фон практично ідентичний тому, який використовувався під час показу Кота-Баюна влітку минулого року. Це дозволяє припустити, що в майбутньому може вийти цілий артбук, що складається із зображень мутантів Зони.

Разработчики из GSC Game World показали мутанта тушкана из игры S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl

Нагадаємо, S.T.A.L.K.E.R. 2: Heart of Chornobyl повинна вийти протягом 2023 року. Розробники підготували кілька колекційних версій гри, які включатимуть різні додаткові предмети. Серед них як раз і згадується артбук, який стане частиною видання S.T.A.L.K.E.R. 2 Ultimate Edition вартістю $379.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: