Новини Ігри 01.12.2023 о 08:00 comment views icon

«S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» отримала новий трейлер «Бродяга» з дивним персонажем у піджаку

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/11/photo_2023-11-12_18-48-05-3-96x96.jpg

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

GSC Game World опублікувала новий короткий, але цікавий трейлер «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля», який отримав власну назву «Бродяга» (англійською Strider, тут місце для жартів про Колоброда та переклади Толкіна). Трейлер S.T.A.L.K.E.R. 2 доволі похмурий, з нотками атмосфери горору. Туманний синопсис складений не надто витонченою українською:

«Не можна вбити Бога, як і не можна прибрати небо над нашою головою… Але їх бога вимкнули. Сотні були визволені від зловісної втіхи. Але як багато з них прохали цього? Тримайте декілька елементів для вашого пазлу, сталкери!»

Трейлер демонструє діалоги, епізоди бою та застосування зброї з оптичним прицілом. З погляду геймплея цікавою є сцена розбирання зброї – можливо, автори натякають на просунуті можливості у грі.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер «Бродяга»

Найбільш загадковий момент – огляд кімнати зі стіною з моніторів та великими акустичними динаміками так кріслом, явно призначеним для жахливих експериментів.

Онлайн-курс Бізнес-аналіз. Basic Level.
В ході курсу студенти навчаться техніці збору і аналізу вимог, документуванню та управлінню документацією, управлінню ризиками та змінами, а також навчаться моделювати процеси і прототипуванню.
Приєднатися

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер «Бродяга»

Чомусь трейлер озвучений лише англійською, але доступна українська розшифровка:

Бродяга: Пам’ятаєш, ти мене питав про талісман?
Бродяга: Просто порожня гільза.
Коршунов: Вирішив зі мною в солдатиків погратися?
Коршунов: Ми з Дмитром обговорюємо картину, що намалювалася останнім часом у Зоні.
Коршунов: І цей пазл ніяк не сходиться.
Коршунов: Допоможеш?
Бродяга: Вона не давала мені забути, що таке бути маріонеткою.
Фауст: Я зробив один хибний крок, і весь мій світ поринув у темряву.
Скіф: Мені шкода, Бродяго.
Бродяга: (сміється)
Бродяга: Це був день, коли вимкнулися псі-установки.
Бродяга: Голос Моноліта раптом зник.
Бродяга: Я прокинувся немов після багаторічної коми.
Бродяга: А в мене в прицілі падає тіло незнайомої мені людини.
Далін: Ми мали вибір.
Далін: Сидіти й чекати чергового Супервикиду…
Далін: …або ризикнути й здобути контроль над аномальною енергією!
Бродяга: От лише я не обирав цей шлях.
Бродяга: На відміну від тебе.

Персонаж у піджаку, якого, судячи з розшифровки, звуть Далін, когось дуже нагадує.

S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля отримала новий трейлер «Бродяга»

Дата виходу «S.T.A.L.K.E.R. 2: Серце Чорнобиля» так само уповита темрявою: у трейлері зазначений перший квартал 2024 року.

Також S.T.A.L.K.E.R. 2 визнали найочікуванішою грою під час PC Gaming Show. Загалом на цю нагороду претендувало 130 інших ігор. Голосування проводилося журі, членами якого були легендарні розробники ігор: Сід Мейєр, Тім Шафер, Шайен Моррін, Брайан Фарго, Маріанна Халлікайнен та Дін Холл, група контент-мейкерів та команда видавництва PC Gamer у повному складі.

Перш за все, це про Вас — наших фанатів. Ваша пристрасть спрямовувала нас під час цього шляху, і я не зможу словами висловити на скільки я вдячний. Я вважаю нагороду символом вашої непохитної довіри.

Ця гра — найбільша та найскладніша в наших життях. Вона була амбітною на початку, та еволюціонувала в ультимативний виклик. Ця гра неймовірно важлива та рідна для нас, адже створюється у найстресовіших з усіх можливих умовах.

Євген Григорович,

СЕО GSC Game World та Ігровий Директор S.T.A.L.K.E.R. 2

З нещодавнього інтерв’ю стало відомо, що основний сюжет у S.T.A.L.K.E.R 2 триватиме близько 40 годин та матиме 4 фінали. Також у грі буде стелс, побічні квести теж мають варіативність і безпосередньо впливатимуть на сюжет.

S.T.A.L.K.E.R. 2: нелінійний сюжет на 40 годин, 4 варіанти закінчення та інші цікаві факти від керівників GSC Game World

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: