Новини Пристрої 04.05.2022 о 20:40

Samsung анонсувала флеш-накопичувачі UFS 4.0 для смартфонів: ємність до 1 ТБ та швидкість читання до 4200 МБ/с

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Samsung представила нову версію стандарту пам’яті Universal Flash Storage 4.0, що забезпечує суттєвий приріст швидкості у порівнянні з попередником.

Стандарт UFS 4.0 пропонує швидкість передачі на лінію 23,2 Гбіт/с. Це вдвічі перевищує швидкісні можливості стандарту UFS 3.1, який використовується у флагманських смартфонах Galaxy S22. Samsung каже, що така висока пропускна здатність робить новий стандарт пам’яті ідеальним для 5G-смартфонів, які часто обробляють великі обсяги даних. Компанія очікує, що стандарт UFS 4.0 приймуть для використання в автомобільній промисловості, а також пристроїв доповненої та віртуальної реальності.

Флешпам’ять UFS 4.0 оснащена чіпами Samsung V-NAND 7-го покоління та фірмовим контролером. Такі пристрої забезпечують швидкість послідовного читання до 4200 МБ/с та швидкість послідовного запису до 2800 МБ/с. Крім того, така пам’ять є більш енергоефективною – на 46% у порівнянні з попереднім поколінням. Пристрої Samsung USF 4.0 матимуть максимальні розміри 11x13x1 мм і будуть представлені в кількох варіантах місткості до 1 ТБ.

Samsung розпочне масове виробництво пристроїв зберігання даних UFS 4.0 у третьому кварталі 2022 року. Зараз компанія співпрацює з глобальними виробниками смартфонів та споживчих пристроїв та «активно працює над створенням екосистеми для UFS 4.0».

Джерело: Engadget


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: