Новини

Серія Call of Duty розійшлася накладом 425 млн копій ігор та принесла понад $30 млрд

Серія Call of Duty розійшлася накладом 425 млн копій ігор та принесла понад $30 млрд

Яке б майбутнє не чекало Call of Duty після завершення угоди Microsoft та ActiBlizz (якщо цьому не завадять антимонопольні регулятори чи або щось), наразі це одна з найпопулярніших ігрових франшиз, яка значно вплинула на розвиток жанру. В межах вчорашнього повноцінного показу Call of Duty: Modern Warfare II видавництво Activision поділилось цікавою статистикою.

За весь час серія Call of Duty розійшлася по всьому світу загальним накладом близько 425 млн копій. У грошах франшиза Call of Duty принесла понад $30 млрд.

«Королівська битва» Warzone, яка вийшла у 2020 році, наразі має понад 125 мільйонів гравців, за даними Activision, є ключовою частиною нової стратегії франшизи, щоб краще узгодити численні аспекти Call of Duty та максимально розширити їх охоплення. З моменту випуску «Warzone» Activision збільшила свої ресурси навколо Call of Duty — станом на червень 2022 року над шутерами серії працюють понад 3000 людей.

Окремо Activision відзначила успіх Call of Duty Mobile — з моменту релізу у 2019 році її завантажило понад 650 мільйонів гравців.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

Реліз Call of Duty: Modern Warfare II планується на 28 жовтня 2022 року — гра вийде на ПК (Steam та Battle.net), PS5, PS4, Xbox Series X|S та Xbox One. Водночас Warzone 2 вийде після MWII до кінця 2022 року і також використовуватиме абсолютно новий рушій, який розрахований на одночасні битви близько 300 противників та 100 реальних гравців.

Call of Duty: Modern Warfare II вийде в Steam — вперше з 2018 року, коли серія стала ексклюзивом Battle.net [Дебютний трейлер та подробиці]


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: