Новини Технології 02.06.2022 о 19:42

Сервіс для дизайнерів Canva та фотобанк Pixabay закрили доступ користувачам з росії

Тетяна Нечет

Автор новин

Canva не тільки пішла з ринку росії, але й закрила доступ до сервісу для росіян. При спробі жителів цієї країни увійти, з’являється таке повідомлення.

«Ми категорично засуджуємо незаконну війну росії в Україні, що триває. У відповідь на вторгнення росії в Україну, Canva більше не доступна в росії. Щоб прочитати правдиву інформацію про те, що відбувається в Україні, відвідайте сторінку ООН», — говориться у тексті.

На початку березня платформа для дизайнерів припинила приймати платежі у рф, щоб не робити внесок в економіку країни-агресора. З початку війни в Україні Canva також надіслала 1 мільйон доларів США у вигляді пожертвувань через спецфонд як українським організаціям, так і низці некомерційних організацій, включаючи УВКБ ООН, Save The Children Ukraine,  «Таблеточкі», UNICEF та World Vision.

Як написав у своєму Telegram-каналі міністр цифрової трансформації Михайло Федоров, більше не працює в росії один з найбільших безплатних фотобанків Pixabay. Тепер під час переходу на сайт російські користувачі бачать засудження загарбницьких дій кремля в Україні.

Технологічна компанія Hewlett Packard Enterprise теж вирішила залишити росію і білорусь — офіційно. Хоча вона понад 2 місяці тому призупинила роботу у цих країнах.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: