Новини Пристрої 16.03.2022 о 17:25 comment views icon

Що по Samsung — яка насправді ситуація з бізнесом компанії у росії? (Спойлер: схоже, головний офіс втратив контроль над російським)

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Ексзаступник головного редактора

Під час традиційного звернення 15 березня Президент Володимир Зеленський перерахував кілька світових компаній, які продовжують свій бізнес в росії — включно з Samsung. І багатьох (нас також) це здивувало, оскільки український офіс Samsung 5 березня підтвердив, що «постачання товарів виробництва компанії Samsung до росії наразі призупинено».

Що саме сказав Зеленський

Що по Samsung — яка насправді ситуація з бізнесом компанії у росії? (Спойлер: схоже, головний офіс втратив контроль над російським)

Що кажуть у Samsung

5 березня український офіс Samsung виступив із заявою, де підтвердив «призупинення постачання товарів виробництва компанії Samsung до росії» через розв’язання війни проти України.

Також Samsung погодила виділення Україні допомоги у розмірі $6 млн, зокрема $1 млн на споживчу електроніку. Нижче — повний текст офіційної заяви Samsung Україна.

Що по Samsung — яка насправді ситуація з бізнесом компанії у росії? (Спойлер: схоже, головний офіс втратив контроль над російським)

Головний офіс втратив контроль над бізнесом в росії?

Головний офіс Samsung (Корея) стверджує, що вони вже припинили постачання своєї продукції в росію. Окрім центру досліджень і розробок, у Samsung в росії є завод з виробництва телевізорів та моніторів у калузі, а також фірмова мережа магазинів. Що там зараз відбувається, точно неясно.

Курс QA Manual (Тестування ПЗ мануальне) від Powercode academy.
Навчіться знаходити помилки та контролювати якість сайтів та додатків.
Записатися на курс

Український IT-підприємець Дмитро Дубілет з посиланням на «знайомих в українському офісі Samsung» (до речі, у Samsung в Україні працює великий R&D центр) розповів що російський офіс фактично перестав підпорядковуватись та відповідати на запити головного офісу. Водночас поки що корейський офіс офіційних заяв щодо цього ще не робив.

Ми зв’язалися з київським офісом Samsung — там підтвердили, що Samsung більше не постачає продукцію на територію росії. Стосовно втрати контролю над російським бізнесом, нам відповіли, що наразі це неофіційна інформація. Її в українському Samsung не підтвердили, але й не спростували.

***

Хоч би що там було, якщо постачання продукції дійсно припинилось, то контроль над російським офісом це вже не так важливо. Завод у калузі займався суто «грубим» складанням пристроїв і без постачання потрібних компонентів він не зможе функціонувати. Тому, по суті, погрози рашистів щодо «націоналізації» майна іноземних компаній, які залишили ринок країни-агресора через війну в Україні, виглядають точно так само нікчемно, як випади одного з головних рашистів та очільника «роскосмосу» дмитра рогозіна.

«Бачу, ти крутий переговорник». Ілон Маск запропонував рогозіну додаткові 10% з переглядів, якщо той влаштує поєдинок з путіном, та процитував «Ідіота» Достоєвського


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: