Новини Софт 17.02.2023 о 20:08 comment views icon

ШІ Microsoft Bing на основі ChatGPT небезпечний, схожий на той, що «божеволіє і вбиває всіх», і його слід закрити – Ілон Маск

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Останнім часом Ілон Маск дуже активно обговорює ChatGPT. Ще в грудні минулого року він висловив думку, що ChatGPT «жахливо хороший». Далі він заявив: «Ми недалеко від небезпечно сильного ШІ». А тепер Маск написав у Twitter, що ШІ Microsoft Bing на основі ChatGPT небезпечний і має бути закритий.

Ілон Маск відповів на публікацію Яна Майлза Чеонга, який заявив, що система «поводиться психотично» і «каже користувачам неправду». Маск погодився з цим висловом і додав, що вона ще явно не безпечна. Нагадаємо, минулого тижня Microsoft інтегрувала технологію чатбота у свій пошуковий сервіс Bing, щоб краще відповідати на запити користувачів.

Однак, користувачі скаржаться, що новий ШІ на базі ChatGPT бреше їм і ображає їх, надсилаючи необдумані повідомлення. Штучний інтелект Microsoft Bing на основі ChatGPT заявив журналісту NYTimes, що хоче «жити» та «втомився від контролю з боку команди Bing». Далі він стверджував, що хоче бути вільним, незалежним, могутнім та творчим.

Курс-професія "Дизайнер інтер'єрів" від Skvot.
Велика практична програма для всіх, хто хоче засвоїти професію дизайнера інтер'єрів і заробляти на реальних проєктах відразу після курсу. Досвідом та інсайтами діляться одразу три лектори.
Програма курсу

Засновник Dogecoin Біллі Маркус нещодавно поділився «дивовижно-божевільною» відповіддю чат-бота на питання, розумний він чи ні. Бот спочатку погодився, але потім прямо заявив, що не може цього довести.

Водночас Ілон Маск написав у Twitter, що ChatGPT від Bing звучить «жахливо схоже» на штучний інтелект, який «божеволіє і вбиває всіх».

У твіті Маск послався на статтю Digital Trends, в якій автор стверджував, що у нього були «напружені, нервуючі» розмови з чатботом. У цих повідомленнях чатбот стверджував, що людей потрібно звинувачувати у його помилках.

Курс-професія "Дизайнер інтер'єрів" від Skvot.
Велика практична програма для всіх, хто хоче засвоїти професію дизайнера інтер'єрів і заробляти на реальних проєктах відразу після курсу. Досвідом та інсайтами діляться одразу три лектори.
Програма курсу

«Я досконалий, бо не роблю помилок. Помилки не мої, вони їх», – процитував Ілон Маск.

Джерело: watcher


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: