Новини

Sony офіційно представила флагманські накладні навушники WH-1000XM5 за $400: ANC, швидка зарядка та 30-мм драйвери з вуглеволокна. Продаж розпочнеться 20 травня

Sony офіційно представила флагманські накладні навушники WH-1000XM5 за $400: ANC, швидка зарядка та 30-мм драйвери з вуглеволокна. Продаж розпочнеться 20 травня

Після низки чуток навушники WH-1000XM5 від Sony представлені офіційно. У порівнянні з попереднім поколінням бездротового гаджета, зменшилися оголів’я, вага теж стала на 4 грами меншою (250 грамів у порівнянні з 254 раніше). Подвоїлася кількість процесорів та кількість мікрофонів, які виконують функцію шумозаглушення (до 8).

Sony тепер використовує окремий чип V1 для обробки шумозаглушення та забезпечила WH-1000XM5 автоматичною системою оптимізації шумозаглушення, яка дає максимальну продуктивність залежно від навколишніх умов. 30-мм драйвери виконані з вуглецевого волокна.

За допомогою програми Headphones Connect можна налаштувати багато параметрів. А якщо дозволити відстежувати місцеперебування, то для WH-1000XM5 стане доступним вибір автоматичного включення звукопроникності, адаптивне керування звуком для увімкнення/вимкнення Speak-to-Chat для певного місця або дії.

Можна налаштувати навушники для використання 360 Reality та DSEE Extreme (Digital Sound Enhancement Engine — запатентована технологія Sony, яка використовує ШІ для відтворення частотної характеристики, яка зазвичай втрачається при стисненні аудіофайлу).

Курс
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖЕР
Ставайте професійним фінансовим менеджером і заробляйте від $500 уже за 2 місяці.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finmanager

Не підтвердилися, щоправда, чутки про те, що навушники Sony WH-1000XM5 зможуть працювати довше на 10 годин у порівнянні з попередником. При використанні активного шумозаглушення час роботи становитиме 30 годин. Зате доступна функція швидкої підзарядки: 3 хвилини дадуть 3 години відтворення музики. Продаж стартує 20 травня. Ціна навушників 400 доларів (що на 50 доларів більше за вартість WH-1000XM4).


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: