Новини

Sony та Nintendo змінюють правила та припинять автоматично продовжувати підписки для неактивних передплатників

Sony та Nintendo змінюють правила та припинять автоматично продовжувати підписки для неактивних передплатників

Компанії Sony і Nintendo наслідували приклад Microsoft і також припиняють стягувати платежі за невикористані підписки у своїх ігрових сервісах. Це стало результатом розслідування, ініційованого Управлінням з конкуренції та ринків Великобританії (CMA) ще у 2019 році. В рамках розслідування вивчалися не тільки автоматичні продовження підписок клієнтів, але також складності отримання відшкодування та потенційно несправедливі умови підписки.

За підсумками розслідування CMA уклало угоду з Sony, згідно з якою облікові записи PlayStation Plus, що не використовуються, будуть призупинені. Таким чином, з користувачів перестануть автоматично списувати гроші за послуги, якими вони перестали користуватися, але забули скасувати передплату.

Sony буде повідомляти неактивних передплатників про можливість припинити платежі. Якщо після таких повідомлень активність не відновиться, компанія анулює передплату та припинить приймати платежі. Sony поки не уточнила, чи стосуються ці зміни правил лише Великобританії або ж поширюватимуться і на глобальну аудиторію PlayStation Plus.

Водночас Nintendo після обговорення ситуації з CMA також вирішила внести зміни до своїх правил. Компанія більше не продовжуватиме автоматично підписки Switch Online за замовчуванням. Ці зміни діють у Nintendo eShop та на сайті Nintendo у всіх країнах та регіонах, якими керує Nintendo of Europe.

Курс
Frontend
Опануйте HTML, CSS та JavaScript і отримайте роботу мрії
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend

Додамо, Microsoft ще в січні заявила, що скасує неактивні підписки Xbox Live Gold та Game Pass у Великій Британії, а потім і у всьому світі.

Джерело: Engadget, The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: