Новини Ігри 17.08.2023 о 11:29 comment views icon

Steam Remote Play тепер підтримує стримінг в 4K

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b-96x96.jpeg

Вадим Карпусь

Автор новин

Розділ Ігри виходить за підтримки?

Valve випустила нову бета-версію клієнта Steam, яка додає потрібну функцію — сервіс Steam Remote Play тепер пропонує підтримку 4K. Разом з тим, користувачі отримують доступ до ряду попередніх установок, які дозволяють знайти ідеальні налаштування високої роздільної здатності для улюблених ігор.

До цього оновлення дозвіл 4K теж був доступний при віддаленій грі, але його використання вимагало безлічі експериментів з налаштуваннями й не завжди це працювало як слід. Це оновлення має вирішити багато з цих проблем.

Тестова версія клієнта Steam нарешті дозволить геймерам використовувати високоякісні периферійні пристрої, такі як 4K монітори, при віддаленій потоковій грі. Нагадаємо, Steam Remote Play – це сервіс, який транслює комп’ютерні ігри з бібліотеки Steam на смартфони, планшети, ноутбуки та інші пристрої. Його родинний сервіс, Steam Remote Play Together, додає багатокористувацьку онлайн-гру. Це фактично дозволяє гравцям, які навіть не володіють грою, приєднатися до змагальної чи спільної гри.

Поточна передача в роздільній здатності 4K – не єдина нова функція цього оновлення. Valve тепер дозволяє користувачам змінювати розмір вікна налаштувань, а кнопка “Назад” стала зручнішою. Компанія також виправила безліч виявлених помилок. Нарешті, були виправлені деякі помилки в режимі Big Picture, а клієнт Steam додали підтримку індонезійської мови.

Джерело: Engadget

Розділ Ігри виходить за підтримки?

Компанія LG Home Entertainment є визнаним новатором в галузі телевізорів і аудіовідеосистем. LG пропонує покращений досвід домашніх розваг завдяки відзначеним нагородами OLED-телевізорам і телевізорам QNED LED на інноваційній платформі WebOS Smart TV. Прагнучи надати споживачам першокласний користувацький досвід, вся продукція LG для домашніх розваг розроблена з урахуванням екологічної стійкості, починаючи від виробництва і закінчуючи утилізацією.

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: