Новини

Тепер Марс: вийшов трейлер третього сезону серіалу «Заради всього людства» / For All Mankind. Шоу повернеться на Apple TV+ 10 червня

Тепер Марс: вийшов трейлер третього сезону серіалу «Заради всього людства» / For All Mankind. Шоу повернеться на Apple TV+ 10 червня

Продовження фантастичного серіалу «Заради всього людства»/For All Mankind на стрімінговому сервісі Apple TV+ вийде у розпал літа. Реліз третього сезону відбудеться 10 червня. У головних ролях залишаться Юель Кіннаман, Шантель Ван Сантен, Джоді Бальфур та Синті Ву. Звичайно, будуть і нові особи.

Серіал представляє альтернативну історію, в якій СРСР випередив США і першим висадився на Місяці.

У третьому сезоні сюжет розгорнеться за 20 років після підкорення земного супутника. Це буде 1995 рік і Марс. Червона планета стане новим фронтом у космічних перегонах, з’явиться несподіваний новий учасник, ставки підвищаться. Вже відомі персонажі вступатимуть у конфронтацію один з одним через великі амбіції щодо Марса.

Серіал «Заради всього людства»/For All Mankind створений володарем премії «Еммі» Рональдом Д. Муром, Беном Недіві та Меттом Волпертом. Недив і Вулперт виступають як шоу-раннери й виконавчі продюсери разом з Муром і Меріл Девіс з Tall Ship Productions, а також Девідом Уедлом, Бредлі Томпсоном і Ніколь Бітті. Телешоу виробляється Sony Pictures Television.

Курс
QA
Опануйте професію тестувальника та платіть після працевлаштування
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
QA


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: