Новини IT-бізнес 20.10.2023 о 17:28 comment views icon

Тисячі айтівців з Північної Кореї таємно працювали у США, спрямовуючи зарплату на розробку ядерної зброї

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

За даними ФБР, тисячі ІТ-фахівців переїхали до Китаю чи росії, щоб влаштуватись на дистанційну роботу в американські компанії.

Тисячі айтівців з Північної Кореї, які працювали на компанії з США, протягом багатьох років таємно надсилали свої заробітні плати додому, фінансуючи програму створення балістичних ракет — суми переказів оцінюють у мільйони доларів.

Для того, щоб влаштуватись на роботу, ІТ-фахівці використовували фальшиві посвідчення особи та переїхали до Китаю чи росії.

У межах розслідування федеральна влада арештувала понад $1,5 млн та 17 доменних імен.

За словами Джея Грінберга, спеціального агента ФБР з офісу у Сент-Луїсі, будь-яка ІТ-компанія, яка наймала позаштатних фахівців, скоріш за все, «взяла на роботу когось із тих, хто брав участь у схемі».

Назви компаній, утім, не розголошуються, і коли розпочалась ця практика в ФБР не уточнюють.

Крім того, що щороку ІТ-працівники з Північної Кореї заробляли мільйони доларів на озброєння своєї країни, у деяких випадках вони також проникали в комп’ютерні мережі компанії й зберігали доступи для майбутніх схем злому та вимагання.

Північнокорейські хакери викрали криптовалюти на $200 млн – ймовірно, для фінансування ядерних програм

Курс Python.
Цю мову програмування використовують від базових концепцій до складних застосувань у сферах штучного інтелекту. Після проходження курсу гарантовано отримай роботу в ІТ.
Більше про курс.

Джерело: Engadget, The Guardian

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: