Новини Софт 11.05.2022 о 21:31

У Google Translate додано підтримку 24 нових мов, а їх загальна кількість у сервісі тепер перевищує 130

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Google заявила про додавання підтримки ще 24 нових мов та діалектів у свій сервіс онлайн-перекладу Translate. Таким чином, загальна кількість мов, які підтримуються сервісом, перевищила 130.

З 11 травня користувачі зможуть використовувати Google Translate для перекладу мов людей, які проживають у таких країнах та регіонах як Болівія, Чилі, Індія, Кенія, Ефіопія, Сьєрра-Леоне та ін. Додавання нових мов та регіональних діалектів дозволить простіше спілкуватися для ще 300 млн людей по всьому світу. При цьому багато корінних народів (у тому числі нечисленних), зможуть отримати доступ до автоматичних перекладів Google Translate.

Наприклад, додано підтримку асамської мови, якою спілкуються приблизно 25 млн осіб у Північно-Східній Індії, мови яймару, у якої налічується близько 2 млн носіїв у Болівії, Чилі та Перу, а також мови дивехі, що використовується 300 тис. осіб на Мальдівах.

Google також заявляє, що це своєрідна технічна віха для Google Translate, оскільки ці 24 нових мови є першими, які були додані за допомогою інструмента Zero-Shot Machine Translation. Ця модель машинного навчання здатна перекладати одну мову іншою, навіть не вимагаючи доступу або перегляду іншої мови.

Джерело: 9to5google


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: