Новини

У Google Translate тепер можна зберігати історію перекладів

У Google Translate тепер можна зберігати історію перекладів

Ще у 2020 році був анонс, що Google Translate буде зберігати історію пошуку у обліковому записі Google. За даними Android Police, ця функція вже доступна для всіх користувачів програми Google Translate. При запуску з’явиться підказка, в якій буде запропоновано “створити резервну копію історії перекладів» з варіантами «Управління історією» або «Використовувати перекладач без облікового запису» (якщо не потрібно при резервне копіювання).

У розділі розширених налаштувань можна вибрати опцію «Історія», та натиснувши на неї, завантажити усі попередні пошуки у хронологічному порядку. Ви можете додати до вибраного будь-який окремий пошук Google Translate.

Можна зберегти історію Google Translate. Такі переклади синхронізуються між пристроями користувача. При вході до системи переклади автоматично зберігаються у хмарі.

Можна налаштувати та контролювати, як довго зберігаються запити в обліковому записі. Щоб запобігти резервному копіюванню результатів пошуку у хмару, потрібно вийти з програми на своєму пристрої.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: