Новини

У Steam з’явилися чарти найпопулярніших ігор, що показують статистику в реальному часі

У Steam з’явилися чарти найпопулярніших ігор, що показують статистику в реальному часі

У Steam тепер є чарти в реальному часі, що показують як найпопулярніші ігри, так і ті, що найбільш продаються в будь-який момент часу. Будь-коли можна дізнатися, які ігри найбільш відвідують та купують прямо зараз.Steam

Згідно з повідомленням у блозі Valve, списки ігор, що найбільше продаються, ранжуються на основі загального доходу, включаючи DLC та внутрішньоігрові покупки, для надання повнішої картини того, в які ігри гравці заходять і де продовжують грати. Valve додала такі показники, як кількість тижнів у чарті та тижнева зміна рейтингу для більш детального уявлення про тренди.

Список очолюють деякі постійно популярні безплатні ігри, такі як CS: GO, Dota 2 та Apex Legends. Чарт також показує, що зараз Cyberpunk 2077 знаходиться у першій десятці – завдяки недавньому оновленню та популярності аніме від Netflix. Можна відсортувати список за кількістю гравців онлайн або за кількістю гравців щодня (на основі пікової кількості гравців протягом дня).

Курс
Recruitment
Станьте професіональним IT-рекрутером та заробляйте $1800 вже через два роки
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Recruitment

Нову сторінку статистики можна вважати надійним джерелом інформації – вона може дати багато даних для роздумів як гравцям, так і видавцям. Чарт може стати гарною підмогою у пошуку гри на власний смак, при цьому реально популярної серед людей.

Обман гравців: що не так із онлайн магазинами цифрових ключів та акаунтів відеоігор?

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: