Новини

Українські IT-волонтери створили сайт з пошуку безплатного житла для біженців Dopomagai.org — на ньому вже понад 1 тисячу пропозицій (зокрема з-за кордону)

Українські IT-волонтери створили сайт з пошуку безплатного житла для біженців Dopomagai.org — на ньому вже понад 1 тисячу пропозицій (зокрема з-за кордону)

Волонтери IT-спільноти України створили сервіс з пошуку безкоштовного житла у безпечних містах та за кордоном. Прямо зараз на сайті можна знайти понад 1 тисячу активних пропозицій.

Хости та біженці можуть додавати або шукати оголошення про надання безкоштовного житла за цим посиланням або за номером гарячої лінії 0 (800) 332238 (безкоштовно на території України), де вже працює понад 40 волонтерів-операторів, які цілодобово приймають сотні дзвінків щодня.

“Гаряча лінія є надважливою функцією, тому що багато хості та біженці – це люди похилого віку, які не мають смартфонів, щоб додати або знайти оголошення про безкоштовне житло. Також в дорозі або поїзді біженці можуть не мати доступу до інтернету та можливості шукати житло. Відтак, звернутися до волонтерів на гарячу лінію. Отже, це єдиний спосіб знайти житло заздалегідь”, — йдеться у повідомленні пресслужби ініціативи.

Сервіс shelter.dopomagai.org також піклується про актуальність та безпеку наявних оголошень. Для цього оператори кол-центру щодня обдзвонюють всю базу нових та активних оголошень, щоб перевірити стан їхньої актуальності. А ті, хто надає житло, отримують смс-нагадування з перевіркою стану актуальності і можуть видалити оголошення самостійно через сайт або зателефонувавши на гарячу лінію.

Також є можливість залишити відгук або скаргу на сторону, що приймає, чи гостя, оператори кол-центру перевіряють їх вручну. Це дозволяє уникнути неприємних ситуацій та заблокувати шахраїв (наприклад, вони можуть попросити скинути передоплату). Працівники shelter.dopomagai.org запевнили, що таких шахраїв швидко ідентифікують та блокують.

Курс
Розробка на Java
Опануйте популярну мову програмування Java у зручний для вас час, та заробляйте від $1000 на початку кар’єри
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Розробка на Java

Волонтери також розмістили багато корисної інформації на основному сайті волонтерської організації “Допомагай”.

Волонтери запустили сайт допомоги біженцям, а сусідні країни максимально спростили правила для в’їзду українців


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: