Новини Новини 21.11.2022 о 12:24 comment views icon

В Disney раптово змінився гендиректор — і це знову Боб Айгер, який залишив посаду майже три роки тому

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Рада директорів Disney дуже несподівано відіграла назад зміну гендиректора, яка відбувалася на початку 2020 року та тоді так само застала всіх зненацька — знаменитий Боб Айгер негайно вступає на посаду гендиректора, міняючи свого колишнього наступника Боба Чапека, який йде з посади. Айгер, який також є найбільшим акціонером Disney та обіймав посаду CEO з 2005 по 2020 рік, за новим контрактом “рулитиме” медіагігантом ще щонайменше два роки, а одним з його головних завдань стане вибір і підготовка наступника на довгострокову перспективу.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь
В Disney раптово змінився гендиректор — і це знову Боб Айгер, який залишив посаду майже три роки тому
Боб Айгер (ліворуч) та Боб Чапек (праворуч)

Ясна річ, Боб Чапек також був ставлеником Боба Айгера, та вочевидь рада директорів була не дуже задоволена його роботою. Чапека називали гідною заміною Айгеру, яким свого часу став Тім Кук для Стіва Джобса. Проте відразу після передачі справ вибухнуло кілька скандалів, які значною мірою підірвали авторитет та репутацію Боба Чапека — як-от конфлікт зі Скарлетт Йоганссон через одночасний випуск кінокоміксу «Чорна вдова» у кіно та на Disney+ та відсутність швидкої реакції та відсутність підтримки спільноти ЛГБТІК у відповідь на суперечливий законопроєкт «Don’t Say Gay» В Disney раптово змінився гендиректор — і це знову Боб Айгер, який залишив посаду майже три роки томуВ Disney раптово змінився гендиректор — і це знову Боб Айгер, який залишив посаду майже три роки томуВідповідно до положень ініціативи, вчителям початкових шкіл заборонено навіть визнавати існування гомосексуалів, а у разі порушень батьки можуть засудити навчальний заклад. у Флориді.

Після вступу на посаду CEO перед Бобом Чапеком постала непроста задача взяти всю спадщину Disney та перетворити її у надбання для майбутніх поколінь. На практиці це означало вийти за межі — традиційної компанії медіа та розваг — та привнести у класичну модель бізнесу більше від технологічних компаній. Водночас у багатьох ще на початку року почалося складатися враження, що Боб Чапек не справляється та втрачає контроль над королівством, тоді як Бобу Айгеру чудово вдавалося тримати все під контролем. Саме під його керівництвом Disney купила Pixar, Marvel, Lucasfilm та 20th Century Fox, а також розгорнула напрямок онлайн-кінотеатрів та успішно перебудувала бізнес після пандемії COVID-19.

На початку місяця Disney опублікувала фінансовий звіт за квартал, який розчарував інвесторів —  ні парки розваг, ні медіапідрозділи не дотягнули до прогнозованих аналітиками значень виторгу. Стримінговий бізнес показує позитивну динаміку — дедалі більше передплатників обирають пакети, що поєднують Disney Plus, Hulu та ESPN Plus, але вартість тарифів також зростає. Новий план Disney Plus із підтримкою реклами має з’явитися вже 8 грудня. Цікаво, що рада повернула Боба Айгера через тиждень після того, як Боб Чапек анонсував масові скорочення на тлі сповільнення росту та загальної рецесії. Цікаво буде подивитися, як змінюватиметься стратегія Disney після повернення Боба Айгера, який свого часу підштовхнув Disney до стримінгових війн.

В офіційному пресрелізі голова правління Disney Сьюзен Арнольд подякувала Бобу Чапеку, який присвятив компанії 30 років свого життя, з яких попередні три — на посаді CEO. Водночас Сьюзен Арнольд відзначила, що у Disney попереду непростий етап в умовах перебудови галузі, і рада директорів вважає Боба Айгера найбільш слушним керівником для проходження цього етапу. Що цікаво, Боба Чапека в пресрелізі не цитували і він поки не коментував свою відставку.

У Disney+ вже понад 164 млн підписників, сервіс готує до запуску доступніший тариф з рекламою

Курс Финансовый директор.
Отримайте комплексне розуміння фінансової діяльності. Час підніматись по карʼєрним сходам.
Ознайомитись з курсом

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: