Новини Софт 03.06.2022 о 15:37

В додатку Messenger з’явилася вкладка Calls для роботи з голосовими та відеодзвінками

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Компанія Meta оновила додаток Messenger і додала в нього нову вкладку Calls. Тут будуть відстежуватися всі вхідні та вихідні дзвінки через додаток. Також вкладка покликана спростити здійснення дзвінків одним натисканням.

Курс
BLOCKCHAIN DEVELOPER
Опануєте технології роботи перспективного напрямку блокчейну, отримаєте навички розробки на мовах JavaScript і Solidity.
Дізнатись про програму навчання
pic

Крім того, для людей, які не використовують функцію дзвінків регулярно, додано нагадування про те, що вони можуть застосовувати додаток не тільки для обміну текстовими повідомленнями, але також для голосових або відеодзвінків. Вкладка Calls доступна в оновленій версії додатка Messenger для платформ iOS та Android.

У 2014 році Facebook видалила функцію обміну повідомленнями з основного додатка Facebook, виділивши її в окремий додаток Messenger. Тим самим користувачам довелося встановлювати додатковий додаток. У 2015 році у Messenger з’явилася функція відеодзвінків. Пізніше з’явилася можливість обміну повідомленнями між програмами з Instagram, а потім і чати між програмами.

За даними Meta, кількість як аудіо-, так і відеодзвінків збільшилося на 40% у порівнянні з початком 2020 року, і щодня відбувається 300 млн дзвінків.

В Messenger появилась поддержка сквозного шифрования для групповых чатов и звонков

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: