Новини Технології 27.04.2022 о 20:15

Wiesmann випустить електричний ретро-родстер Project Thunderball потужністю 680 л.с.

Максим Григор'єв

Автор новин

Бренд Wiesmann, заснований у 1988 році, перезапустили після банкрутства у 2014 році. Компанія, що спеціалізується на випуску ретро-футуристичних родстерів, оснащених двигунами виробництва BMW, хоче повернутись на ринок зі спортивним електромобілем, який проходить під назвою Project Thunderball.

Генеральний директор Wiesmann Рохін Беррі каже, що вихід нової моделі є «знаменним моментом в історії бренду Wiesmann і кульмінацією мрії про багаторічну дизайнерську та інженерну досконалість», оскільки це буде «найзахоплюючий електричний спортивний автомобіль у світі».

Естетично Wiesmann Thunderball має дуже схожий дизайн на моделі, які виробник випускав протягом десятиліть малими накладами. Каплевидні грати радіатора, закруглені форми та загальні пропорції автомобіля (довгий капот, салон, відсунутий назад на задню вісь, дуже коротка задня частина) відсилають до класичних кабріолетів 50-х.

Wiesmann Thunderball матиме запас ходу близько 500 кілометрів. Автомобіль оснащений двома електродвигунами, обидва з’єднані із задньою віссю (є задній привід). Їхня сумарна потужність становить 680 к.с. та 1100 Нм, що дозволяє розганятися від 0 до 100 км/год за 2,9 секунди. Цей комплект був розроблений у співпраці з Roding Automobile, яка також відповідає за постачання акумуляторної батареї на 92 кВт г.

Автомобіль вагою близько 1700 кг має електричну архітектуру на 800 вольтів, що дозволяє досягати зарядної потужності 300 кВт при постійному струмі. Автономність становитиме близько 500 км. Крім того, він матиме спеціальну систему рекуперативного гальмування з п’ятьма налаштуваннями, спеціально розроблену для підвищення задоволення від водіння.

«Оскільки автомобільна промисловість переживає найбільшу революцію за століття, саме час сповістити про повернення автомобільної ікони – відродженої та оновленої. Thunderball продовжить репутацію Wiesmann як виробника, що встановлює нові стандарти продуктивності, майстерності та чистого задоволення».

Генеральний директор Wiesmann Рохін Беррі


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: