Технології Технології 31.05.2022 о 14:52 comment views icon

Rivian після низки невдач почав реорганізацію та звільнив директора з виробництва

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/photo_2022-02-28_17-50-39-1-96x96.jpg

Максим Григор'єв

Автор новин

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Після досить успішного старту, коли кілька місяців тому акції Rivian були розміщені на біржі, компанія втратила $1,59 млрд. у 2022 році. Падіння вартості акцій змусило автомобільну компанію розпочати реорганізацію.

Реформи в Rivian почалися зі звільнення начальника виробництва Чарлі Мванги. Інформація про його звільнення підтверджує Bloomberg, посилаючись на внутрішню електронну пошту. Новим головним операційним директором Rivian стане Френк Кляйн, який раніше обіймав цю посаду в Magna Worldwide Inc.

Також у рамках внутрішньої реорганізації компанії було ухвалено рішення розділити її на дві частини. Один із відділів займеться тільки фургонами для Amazon, а інший – виробництвом пікапа R1T та електрокросовера R1S.

Гендиректор Rivian Ар-Джей Скаріндж підтвердив, що багато співробітників підпорядковуватимуться новому керівнику виробництва. Серед відділів, що переходять під підпорядкування Кляйну – інженерний та старший виробничий персонал.

«Це ключовий час для нашої компанії, що росте, і все це відбувається в особливо складних умовах. У нас хороші позиції для довгострокового успіху, однак ми маємо постійно аналізувати, як ми функціонуємо».

Ар-Джей Скариндж, генеральний директор Rivian

Rivian боролася з нестачею постачання та проблемами з виробництвом: у першому кварталі 2022 року було вироблено 2553 автомобілі, але клієнтам доставили лише 1227. Компанія не має дилерської мережі та працює зі споживачами безпосередньо. На старті Rivian називала себе конкурентом Tesla, але через різні прорахунки акції впали більш ніж на 70%.

Онлайн-інтенсив "Як створити рекомендаційну модель за 2 дні" від robot_dreams.
Ви пройдете етапи вибору, навчання, оцінки рекомендаційної моделі для електронної бібліотеки та отримаєте індивідуальний фідбек від лекторки.
Приєднатись до інтенсиву

Rivian приостановила производство, чтобы оптимизировать процессы и нарастить выпуск электромобилей R1T до 200 в неделю

Розділ Технології виходить за підтримки Favbet Tech

Favbet Tech – це ІТ-компанія зі 100% українською ДНК, що створює досконалі сервіси для iGaming і Betting з використанням передових технологій та надає доступ до них. Favbet Tech розробляє інноваційне програмне забезпечення через складну багатокомпонентну платформу, яка здатна витримувати величезні навантаження та створювати унікальний досвід для гравців. IT-компанія входить у групу компаній FAVBET.


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: