Новости Новости 06.11.2021 в 18:46 comment views icon

«Дія» переїжджає в новий дата-центр — послуги та документи будуть недоступні у ніч на 7 листопада

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

У ніч з суботи на неділю 7 листопада сервіс державних послуг «Дія» переїжджає в новий та потужніший ЦОД — на час робіт, які пройдуть у проміжку з 00:00 до 07:00, замовлення послуг та документів буде недоступне. Про це повідомили розробники та Мінцифра у соцмережах.

Віддамо футболку Збірної України з футболу з підписами гравців за донат від 200 грн на ЗСУ. У описі до донату обов'язково вказуй номер мобільного, щоб ми вручили приз! Кожні додаткові 200 грн у донаті +1 шанс на виграш!
Взяти участь

Необхідність переїзду у Мінцифрі пояснили збільшенням навантаження. У відомстві запевнили, що з 7-ї ранку 7 листопада застосунок «Дія» працюватиме у звичному режимі та пообіцяли, що після переїзду у новий дата-центр усі послуги в застосунку та на сайті «витримуватимуть ще більше навантаження, літатимуть ще швидше, якісніше, цілодобово».

Водночас у Мінцифрі порадили всім, кому саме в цьому проміжку може знадобитись COVID-сертифікат чи інші документи, завчасно подбати про це. Згенерувати COVID-сертифікат можна з порталу «Дія» та завантажити його у форматі PDF на телефон (відеоінструкція). Також можна додати цифровий документ у застосунок YourWallet. Окрім того, якщо сформувати COVID-сертифікат у застосунку завчасно, він залишиться та працюватиме — якщо не виходити із застосунку у цей проміжок часу.

Отримання COVID-сертифікатів працюватиме на порталі «Дія» весь час і команда підтримки працюватиме в аеропортах по всій країні всю ніч, щоб допомогти кожному отримати COVID-сертифікат та успішно полетіти з країни.

Напередодні міністр цифрової трансформації Михайло Федоров повідомив, що вже 7 млн українців згенерували  COVID-сертифікати й кожну добу цифра зростає ще на мільйон. З наступного тижня у «Дії» також з’явиться COVID-сертифікат про одужання, але він діятиме 90 днів та лише для нових випадків. Також залишається пригадати, що у ніч на 7 листопада частково не працюватиме не тільки «Дія» — цієї ночі ПриватБанк також призупинить роботу всіх сервісів для оновлення процесингу перед Чорною п’ятницею.

ПриватБанк призупинить роботу всіх сервісів у ніч на 7 листопада — для оновлення процесингу перед Чорною п’ятницею

Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: