Новости

Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський востаннє подовжив контракт — до 30 червня 2023 року

Гендиректор «Укрпошти» Ігор Смілянський востаннє подовжив контракт — до 30 червня 2023 року

Наглядова рада АТ «Укрпошти» подовжила контракт генерального директора Ігоря Смілянського ще на два роки — до 30 червня 2023 року.

Це вже друге подовження контракту. Ігор Смілянський був призначений генеральним директором «Укрпошти» 1 липня 2016 року, а 17 серпня 2018 року з ним підписали новий трирічний контракт на цю посаду, який тепер закінчився.

Кандидатуру теперішнього гендиректора одноголосно підтримали всі члени наглядової ради, зокрема і представники акціонера «Укрпошти» — Міністерства інфраструктури України, повідомляє прессслужба національного поштового оператора країни.

Коментуючи подовження контакту Ігор Смілянський повідомив на своїй сторінці в Facebook, що більше немає наміру продовжувати контракт та залишить посаду гендиректора «Укрпошти» одразу після закінчення контракту. Також топменеджер повідомив, що за ці два роки він разом з командою «Укрпошти» повинен встигнути реалізувати дуже багато планів. Що це за плани, він пообіцяв детальніше розказати 1 липня.

Курс
Java вечірній
Навчайтесь топової професії у вільний від роботи час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Java вечірній

Під керівництвом Ігоря Смілянського АТ «Укрпошта» успішно провела масштабний ребрендинг, почала поетапне оновлення послуг кур’єрської доставки, який триває по цей день, та змінила збиток на прибуток. За останні 5 років національний поштовий оператор збільшив дохід удвічі з середнім щорічним приростом 19%, а 2020 рік компанія завершила з чистим прибутком у 184,5 млн грн при 9,2 млрд грн доходу.

Укрпошта завершила 2020 рік з чистим прибутком у 184,5 млн грн при 9,2 млрд грн доходу

Також оператор суттєво оновив автопарк, покращив якість сервісу, запустив нові комерційні поштові продукти, які дозволили збільшити прибутки та стати 5-тим в Україні провайдером послуг з прийняття платіжних карток за кількістю POS-терміналів, а також суттєво покращив міжнародні рейтинги України серед операторів поштового зв’язку та отримала приз кращої пошти світу у 2019 році у 2-х категоріях.

У травні Укрпошта анонсувала будівництво під Києвом першого автоматизованого сортувального центру за 50 мільйонів доларів.


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: