Новости Новости 22.04.2021 в 08:39 comment

Мінцифра придумала, як покращити мобільний інтернет — хочуть запровадити граничну середню швидкість

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

У Міністерстві цифрової трансформації Михайла Федорова виступили з черговою ініціативою щодо покращення якості мобільного інтернету в Україні — наразі відомство працює над впровадженням граничних показників якості послуг мобільного зв’язку.

У Мінцифрі стверджують, що завдяки цій ініціативі українці отримають швидкий та якісний мобільний інтернет. Ось три ключові «залізні» аргументи, які наводить Мінцифра в обґрунтування корисності ініціативи:

  • Мобільна сторінка буде завантажуватися значно швидше: не хвилинами, а за кілька секунд.
  • Якісний мобільний інтернет стане доступним жителям у будь-якій частині міста та села, адже буде встановлена гранична середня швидкість передавання даних.
  • Мобільні оператори у всіх населених пунктах (незалежно від їх розміру) працюватимуть за єдиними вимогами до якості надання послуг.

Ці зміни передбачає проєкт наказу Адміністрації Державної служби спеціального зв’язку та захисту інформації України, над яким Мінцифра наразі працює з Національною комісією, що здійснює державне регулювання у сфері зв’язку та мобільними операторами (НКРЗІ). Нові вимоги щодо рівня якості послуг мобільного зв’язку пройшли громадське обговорення, а проєкт відповідного наказу з врахуванням пропозицій готується для погодження Державною регуляторною службою України.

Як відомо, Мінцифра активно співпрацює та допомагає операторам розширювати покриття мереж 4G — збирає відгуки про неналежну якість надання послуг та регулярно (щомісяця) звітує про нові підключення до швидкісного мобільного інтернету.

Мінцифри: Понад 116 тис. українців вперше отримали 4G в березні поточного року

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: