Новости Новости 10.06.2016 в 11:05

Samsung запрошує взяти участь у Всеукраїнському конкурсі для розробників програмного забезпечення «Українське всередині»

«Samsung Electronics Україна» анонсує проведення конкурсу для розробників програмного забезпечення «Українське всередині», призовий фонд якого становить 1 мільйон гривень (за вирахуванням усіх податків та зборів).

Старт конкурсу відбудеться 14 червня з офіційного брифінг ворк-шопу в Києві, зареєструвати створені додатки вдасться до 30 вересня включно, тоді як оголошення переможців відбудеться 12 жовтня. Відвідайте брифінг, беріть учать у конкурсі, проявіть професійні здібності та змагайтесь за визнання і грошову винагороду.

Розклад брифінг ворк-шопів, під час яких буде можливість дізнатися більше про особливості розробки програмного забезпечення в рамках конкурсу, а також ознайомитися із лінійкою флагманських пристроїв Samsung:

  • 14 червня, 16:00 – м. Київ, навчальний центр Chasopys Eduspace, вул. Велика Васильківська, 30
  • 15 червня, 16:00 – м. Дніпро, освітній та бізнес-центр I coworking hub, вул. Чернишевського, 37
  • 16 червня, 16:00 – м. Харків, коворкінг Fabrika.space, вул. Благовіщенська, 1
  • 21 червня, 16:00 – м. Львів, коворкінг betaplace, вул. Олени Степанівни, 49а
  • 23 червня, 14:00 – м. Одеса, коворкінг Термінал 42, вул. Успенська, 44 (вул. Ришельєвська, 33)

Конкурс проводиться на території України з 14.06.2016 р. по 12.10.2016 р. Реєстрація на участь у ворк-шопах, деталі про умови конкурсу та місце його проведення доступні на сайті: http://www.samsung-developers.com.ua/.

«Компанія Samsung запрошує до участі у Всеукраїнському конкурсі «Українське всередині» всіх розробників програмного забезпечення, які прагнуть зробити внесок у розвиток національної IT-індустрії, — зазначає Віталій Кузнецов, керівник департаменту мобільних пристроїв компанії «Samsung Electronics Україна». — Цей захід дозволить не лише позмагатися за приємні призи, але й перевірити свою майстерність і представити Україну на світовому ринку програмного забезпечення».

В рамках конкурсу учасники зможуть розробити додатки для операційних систем Tizen для смарт-годинника Samsung Gear S2 (Гір С2), Android – для бокової грані edge-моделей смартфонів Samsung, електронного пера S Pen або функції багатовіконного режиму, а також для платформи Oculus Mobile — окулярів віртуальної реальності Gear VR.

Джерело: Samsung


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: