Новости

Видавництво коміксів Vovkulaka анонсувало перше українське видання графічного романа «Відьмак. Дім зі Скла» від Dark Horse Comics

Видавництво коміксів Vovkulaka анонсувало перше українське видання графічного романа «Відьмак. Дім зі Скла» від Dark Horse Comics

Видавництво коміксів Vovkulaka анонсує початок співпраці із одним із найбільших американських незалежних видавництв коміксів Dark Horse Comics, яке відомо українським шанувальникам за такими творами, як «Місто Гріхів» (Sin City), «300» (300 спартанців), та за похмурими містичними коміксами «Геллбой» (Hellboy), нова кіноадаптація за яким виходить вже в січні 2019 року.

Перший ліцензований комікс від видавництва Vovkulaka – графічний роман «Відьмак. Дім зі Скла». Це насичене жахливими подіями темне фентезі від лауреата Премії Айзнера (Eisner Aword), Пола Тобіна (Paul Tobin) та відомого художника Джо Куеріо (Joe Querio), яке переносить читача у всесвіт відомої книжкової та ігрової серії «Відьмак».

Під час подорожі Темним Лісом Ґеральту, відомому мисливцю на монстрів, трапився овдовілий рибалка. Його дружина, що повстала із мертвих та сповнена жаги помсти, оселилася у моторошній садибі, відомій за назвою Дім зі Скла. Блукаючи маєтком, Ґеральт вступає у бій із жахливими істотами та розкриває таємницю, яка може перетворити цей дім на його могилу.

Цей графічний роман із оригінальним сюжетом, який чудово зберігає оповідальну атмосферу книжок Анджея Сапковського, буде цікавий як поціновувачам літературної спадщини, так і фанатам відеоігор за цією франшизою і допоможе скрасити час в очікуванні нового епічного серіала «Відьмак», яке готує на 2019-й рік стримінґовий медіамагнат Netflix.

Реліз та старт продажів першого українського видання графічного романа «Відьмак. Дім зі Скла» відбудеться 19-го вересня і почнеться одночасно на Львівському Форумі Видавців та фестивалі Comic Con Ukraine. Вже зараз можна оформити попереднє замовлення за акційною ціною та отримати офіційний постер у подарунок (посилання на передзамовлення).

Джерело: Vovkulaka


Завантаження коментарів...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: