Новости Новости 02.02.2022 в 17:31 comment views icon

YASNO оновила свій мобільний застосунок для заряджання в мережі E-mobility

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Владимир Скрипин

Заместитель главного редактора, руководитель отдела новостей

Українська мережа зарядних станцій YASNO E-mobility повідомила про вихід оновленого мобільного застосунку. Попередній мобільний додаток YASNO більше недоступний, тому для заряджання у фірмовій мережі автомобілістам знадобиться оновити ПЗ.

Оновлена версія отримала декілька функціональних покращень, які, як запевняють у компанії, дозволять клієнтам «заряджатися з більшим комфортом»‎. В ньому можна переглядати мапу станцій, шукати їх за допомогою фільтрів за типом (AC або DC), роз’ємами (Type2, CHAdeMO, CCS) та наявністю вільних зарядних станцій,  створювати перелік «обраних» для швидкого доступу, отримувати push-повідомлення, відстежувати процес заряджання у реальному часі й аналізувати його історію, зберігати платіжну картку для подальшого поповнення рахунку в один клік та ін.

Для початку заряджання на станціях YASNO E-mobility новим клієнтам потрібно завантажити програму (з офіційних магазинів Google PlayApp Store або засканувати QR-код, розміщений в інструкції на станції) та здійснити кілька обов’язкових кроків

  • додати картку (Visa, MasterCard) та поповнити рахунок на будь-яку суму;
  • вказати на мапі конкретну зарядну станцію та потрібний роз’єм;
  • під’єднати електромобіль та натиснути кнопку «Почати зарядку».

Вже зареєстрованим клієнтам потрібно завантажити оновлений додаток, скористатися функцією нагадування пароля та ввести e-mail, який вказувався раніше. Після цього на електронну адресу надійде інструкція з подальшими діями.

Найближчим часом YASNO обіцяє додати у застосунок вигідні пропозиції для постійних клієнтів. Також компанія зазначає, що всі невикористані кіловат-години з рахунків клієнтів у старій версії застосунку конвертовані за формулою 1 кВт = 9 грн і перенесені у новий. Надалі баланс буде показуватися в гривнях, а не кіловат-годинах, як це було раніше.

  • Мережа YASNO E-mobility налічує 33 швидкі зарядні станції потужністю 50 кВт і 15 станцій потужністю 22 кВт у Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі, Львові, Житомирі, Вінниці та на ключових автомагістралях. Також в YASNO можна придбати обладнання для заряджання електрокара для домашнього або корпоративного використання.

Продолжается конкурс авторов ИТС. Напиши статью о развитии игр, гейминг и игровые девайсы и выигрывай профессиональный игровой руль Logitech G923 Racing Wheel, или одну из низкопрофильных игровых клавиатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Сообщить об опечатке

Текст, который будет отправлен нашим редакторам: