Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.
Вже протягом багатьох років спостерігається тенденція повернення до “витоків”, а саме до прослуховування музики з вінілових програвачів. На ринку спостерігається досить широка пропозиція різних варіантів на будь-який бюджет. Якщо із дорогими системами все зрозуміло — за великі гроші практично неможливо отримати погане звучання. Але що ж пропонує бюджетний сегмент…
В цьому невеличкому огляді хочу познайомити вам зі своїм досвідом використання програвача платівок Voksun
На час написання статті ціна на сайті Епіцентр становить 24253 грн. Що ж пропонується за ці гроші:
- Доволі привабливий дизайн у вигляді кейсу з вбудованими динаміками
- Можливість підключення зовнішньої акустики шляхом 2ох тюльпанів
- Вибудуване гніздо USB, AUX; Bluetooth
- Можливість програвання платівок: 33, 45, 78
Тепер щодо вражень, як вже зазначав раніше:
- дизайн програвача досить цікавий в своєрідному ретростилі
- наявність інших варіантів підключення джерела звуку, окрім безпосереднього програвання платівки, як на мене, є зайвим. Пояснюється це тим, що цифровий звук взагалі не те, що ти очікуєш отримати від девайсу такого роду (зрозуміло, що перетворення звуку тут все ж цифрове, а не аналогове на лампах і т.д., але все ж) та й вбудовані динаміки не те щоб дуже заохочують відтворювати через них музику
- в продовження теми динаміків — таке враження, що там встановлено дві звичайні “пищалки”, оскільки звук є пласким та “бідним”
- Ситуацію зі звуком рятує підключення зовнішньої аудіосистеми. Проте і тут є нюанси — регулювати гучність можна лише засобами самої акустичної системи, а динаміки автоматично не відмикаються — потрібно скручувати звук (хоча і тут є нюанс — звук не скручується в нуль — якщо прислухатись чути, що вбудовані динаміки грають).
Тепер трішки вражень і настрою. Загалом прилад повністю виправдовує свою ціну і дає те, що ти об’єктивно від нього очікуєш — програє вініл і створює відповідну атмосферу — моя оцінка 4 з 5 зважаючи на ціну та сегмент (Один бал зняв за нелогічність побудови системи гучності). Чи є спотворення і значна втрата справжнього аналогового звуку не можу сказати — не слухав дорогих систем. На разі мене все влаштовує. Також додам і дивний нюанс, що раніше про нього не задумувався — справжню лампову атмосферу створюють саме старі платівки із характерним шипінням, тоді як нові його не мають і відчуття, що слухаєш диск (можливо ці тонкощі знову ж нівелюються дорогими системами)
Нові моделі ігрових ноутбуків MSI на базі RTX 40** серії з підтримкою DLSS 3.0 – для найвибагливіших геймерів. Ноутбуки серії Prestige та Modern – потужні помічники в роботі, навчанні та повсякденному користуванні.
Один з цих ігрових монстрів – MSI Crosshair C12V ти можеш виграти вже зараз, взявши участь в нашому конкурсі.
Бонус для читачів ITC.ua: знижка 5% у MOYO на будь-який ноутбук MSI за промокодом ITCMOYOITC.
Цей матеріал – не редакційнийЦе – особиста думка його автора. Редакція може не розділяти цю думку.