Новини Пристрої 24.08.2022 о 17:48 comment views icon

Baykar прикрасив «народні байрактари» для України орнаментованою вишивкою — «пташки» вже готуються до відправлення

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/04/vova-96x96.jpeg

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Baykar Makina зробила приємний подарунок до Дня Незалежності України — турецькі партнери «зашили» три безпілотники Bayraktar TB2 з угрупування «Народний Байрактар» у вишиванку; найближчим часом «пташки» мають вирушити в Україну. Про це повідомив засновник благодійного фонду Сергій Притула у своєму Twitter-аккаунті.

Наприкінці червня українці за три доби пожертвували 600 мільйонів гривень на безпілотники Bayraktar TB2 (проєкт «Народний Байрактар») — збір організували Фонд Сергія Притули спільно з українським блогером Ігорем Лаченковим. Невдовзі після цього турецький виробник Baykar Makina анонсував передачу трьох безпілотників без оплати — наприкінці липня Притула в одному з інтерв’ю розповів, що вони отримають відповідне маркування «Народний Байрактар», щоб їх можна було відрізнити на майбутніх звітах, та мають бути доправлені в Україну до кінця цього місяця.

Що ж, на прикріплених фото вище можна побачити три безпілотники Bayraktar TB2, які розписані візерунками українських вишивок — і треба зауважити, що виглядає це надзвичайно🔥. Таким чином, обіцяне маркування є і, чесно кажучи, тут важко уявити більш вдалу ідею.

Будемо сподіватися, що обійдеться без затримок і «пташки» доєднаються до інших (наприкінці червня Міноборони повідомляло, що отримало близько півсотні турецьких безпілотників Bayraktar TB2 та законтрактувала ще десятки бортів) та стануть цінним доповненням до SAR-супутника та річного доступу до бази даних сузір’я супутників ICEYE, які фонд Сергія Притули придбав за гроші, заощаджені з «народних байрактарів».

Курс UX/UI дизайнер сайтів і застосунків з Alice K.
Курс від практикуючої UI/UX дизайнерки, після якого ви знатимете все про UI/UX дизайн .
Інформація про курс

Супутник ICEYE (той самий, що придбав фонд Сергія Притули для ЗСУ) залишиться у повній власності України до кінця експлуатації [Технічні деталі угоди]

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: