Новини Кіно 03.10.2023 о 17:45 comment views icon

Бейонсе анонсувала свій фільм-концерт «Renaissance» — новий музичний «‎блокбастер» для кінотеатрів

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Партнер розділу?

Бейонсе стала вже другою попзіркою, яка перетворила свій концерт на повноцінний фільм — раніше Тейлор Свіфт з «‎Eras Tour» побила рекорди з попередніх продажів квитків.

Фільм-концерт «Renaissance» вийде у кінотеатрах США, Канади та Мексики 1 грудня — AMC, Cinemark і Regal уже продають квитки. Переглянути концерт Бейонсе у театрі Regal у Нью-Йорку можна за $25 (і це без будь-яких зборів).

Місяцем раніше кіноверсія концерту Тейлор Свіфт побила рекорди з передзамовлень квитків, заробивши $37 млн за добу(тобто на рівні голлівудських блокбастерів).

Хоча демонстрація фільмів-концертів не є новим явищем, неймовірний успіх Свіфт надійшов під час хиткого положення кінотеатрів, які все ще оговтуються від пандемії. У червні PwC підрахувала, що продажі квитків у 2027 році все ще будуть меншими за рівень до COVID-19. З іншого боку, компанія вважає, що дохід може збільшитись коштом збільшення цін на квитки.

Все це означає, що Бейонсе робить кінотеатрам велику послугу — і можна очікувати (не)здорової конкуренції між її шанувальниками та Тейлор Свіфт, коли почне з’являтися інформація про касові збори.

У трейлері можна побачити кадри репетиції Бейонсе зі старшою дочкою та нинішньою танцівницею Блю Айві Картер, а також близнюків та Jay-Z (його голос за кадром запитує дружину про наміри щодо цієї останньої творчої спроби).

Трейлер

Джерело: The Verge, Variety

Партнер розділу?
Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: