Новини

Динозаври полюють на Адама Драйвера та його супутницю у трейлері фантастичного фільму «65» – продюсер Сем Реймі, прем’єра 10 березня

Динозаври полюють на Адама Драйвера та його супутницю у трейлері фантастичного фільму «65» – продюсер Сем Реймі, прем’єра 10 березня

Думка про те, що сучасний світ буде захоплений генетично модифікованими динозаврами, викликає тривогу, але й скепсис: зрештою, це лише тварини, котрі не пристосовані для виживання на планеті, якою вона є зараз.

Ситуація у майбутньому фантастичному трилерi Sony під назвою «65» від режисерів Скотта Бека, Брайана Вудса і Сема Реймі як продюсера, зворотна – сюжет кидає людей з далекого майбутнього у доісторичне минуле і не залишає їм нічого, крім власного розуму та деякої кількості обладнання для боротьби з тиранозаврами.

«65» розповідає історію пілота Міллса (Адам Драйвер) та його пасажирки Коа (Аріана Грінблатт), котрі борються за виживання на планеті, що на перший погляд здається чужою. Після зіткнення їхнього космічного корабля з астероїдом, екіпаж змушений здійснити аварійну посадку. Незважаючи на передові технології та знання про міжпланетний простір, астронавти не мають чіткого уявлення про те, де вони знаходяться.

Курс
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖЕР
Ставайте професійним фінансовим менеджером і заробляйте від $500 уже за 2 місяці.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finmanager

65 Адам Драйвер

Міллс і Коа починають досліджувати дивну нову планету з її густими лісами і напрочуд придатним для дихання повітрям. Але в міру того, як хижі динозаври починають винюхувати людей, їм стає ясно, що вони якимось чином опинилися на Землі 65 млн. років тому.

65 Адам Драйвер

Кмітливі глядачі вже помітили у трейлері «65» невідповідність природи та вигляду тварин щодо часу, у якому розвиватиметься сюжет. Але швидше за все успіх фільму визначатиметься не цим, а насиченістю сюжету за умови сеттингу з такою обмеженою кількістю дійових осіб. Прем’єру стрічки у кінотеатрах призначено на 10 березня 2023 року.

Компанію SpaceX також бентежать динозаври та метеорити – настільки, що вона згадує ці фактори у гарантійній угоді Starlink.

Apple показала трейлер документального серіалу про динозаврів «Доісторична планета» / Prehistoric Planet — від продюсерів «Планети Земля» і Джона Фавро

Джерело: The Verge


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: