Новини

Embracer Group закриває студію Onoma (колишню Square Enix Montreal), а Eidos Montreal працює над новою грою Deus Ex та допомагає з Fable

Embracer Group закриває студію Onoma (колишню Square Enix Montreal), а Eidos Montreal працює над новою грою Deus Ex та допомагає з Fable

Видавець ігор Embracer Group AB вирішив закрити свою студію Onoma, розташовану у Монреалі, Канада. Таке рішення виглядає дуже дивним, оскільки студія була куплена лише кілька місяців тому, а на початку жовтня пройшов її ребрендинг.

Нагадаємо, у травні цього року Embracer Group AB купила у Square Enix студії Crystal Dynamics, Eidos-Montreal та Square Enix Montreal, а також низку IP – включаючи Tomb Raider і Deus Ex. 10 жовтня компанія перейменувала Square Enix Montreal на Onoma. Студія відома як розробник мобільних ігор серії Go, таких як Hitman Go.

Представник Embracer Group AB підтвердив у вівторок, що компанія закриває Onoma, і сказав, що цей крок торкнеться близько 200 співробітників. У той же день компанія повідомила співробітників, що деякі з них будуть переведені до сестринської студії Eidos Montreal. Закриття Onoma, ймовірно, є частиною більшої ініціативи щодо скорочення витрат.

У Eidos Montreal ситуація явно виглядає кращою, хоча теж далекою від ідеальної. За даними обізнаних джерел, студія знаходиться на «дуже ранній» стадії розробки нової гри серії Deus Ex. Попередні чутки стверджували, що Eidos Montreal хоче «зробити те, що Cyberpunk 2077 не може». Водночас студія скоротила масштаби одного неоголошеного проєкту та скасувала ще один. За чутками, компанія працювала над проєктом у стилі Stranger-Things, але потім його було скасовано, а команда переорієнтувалася на щось інше. Кажуть, що цей новий проєкт було «переглянуто», щоб дещо знизити рівень його амбіцій.

Курс
ФІНАНСОВИЙ МЕНЕДЖЕР
Ставайте професійним фінансовим менеджером і заробляйте від $500 уже за 2 місяці.
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
finmanager

Крім того, за чутками, Eidos Montreal також бере участь у відродженні серії Fable. Компанія нібито планує співпрацювати з Microsoft, щоб допомогти у розробці кількох ігор, у тому числі однієї в рамках франшизи Fable під керівництвом британської Playground Games.

Джерело: bloomberg, wccftech


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: