Новини Софт 28.12.2022 о 12:27 comment views icon

Excel отримає “розумне” автозаповнення у вебверсії Microsoft 365 — користуватися формулами стане значно простіше

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Microsoft додала кілька зручних функцій автоматизації до вебверсії Excel (яка поставляється з Microsoft 365, раніше відомою як Office 365) — свого програмного забезпечення для роботи з електронними таблицями. Нові пропозиції формул та формули за прикладом допоможуть автоматизувати деякі дії, які раніше доводилось виконувати вручну.

Пропозиції формул: якщо ви введете знак “=” в клітинку, вебверсія Excel запропонує тип формули, який вам слід використовувати, враховуючи дані, розташовані поряд. Наприклад у документі з повним квартальним обсягом продажів у стовпчику з позначкою “загалом” Excel запропонує підсумувати діапазони клітинок. 

Згідно з дописом у блозі Microsoft, функція наразі працює лише англійською мовою та пропонуватиме наступні формули:

  • SUM — функція підсумовування значень;
  • AVERAGE — функція, що обчислює середнє арифметичне значень у списку аргументів;
  • COUNT — функція, що підраховує кількість клітинок із числами, а також кількість чисел у межах списку аргументів;
  • COUNTA — функція, що обчислює кількість заповнених клітинок у діапазон;
  • MIN — функція, що повертає найменше число в наборі значень;
  • MAX — функція, що повертає найбільше число в наборі значень.

Звісно, пропозиції формул — не новаторська функція. У Google Sheets уже деякий час є щось подібне, а AutoSum в Excel вже давно відомий як спосіб швидкого застосування формул до даних — але для деяких випадків використання пропозицій дійсно може заощадити час.

Формула за прикладом оскільки користувачі вводять дані вручну в стовпчики, і часто повторюють одні й ті ж дії, Excel тепер пропонуватиме заповнити весь стовпчик формулою на випадок, якщо виявить закономірність. Це схоже на функцію миттєвого заповнення Flash Fill, тільки замість статичного тексту тепер пропонуються формули.

Онлайн-курс "Директор з продажу" від Laba.
Як стратегічно впливати на дохід компанії, мотивувати сейлзів перевиконувати KPI та впроваджувати аналітику — навчить комерційний директор Laba з 12-річним досвідом у продажах.
Приєднатись до курсу

Повідомлення в блозі Microsoft також містить оголошення про кілька інших функцій, зокрема “запропоновані посилання” (функція, яка автоматично виправить пошкоджене посилання на робочі документи, що зберігаються в хмарі), функція додавання зображення з альтернативним текстом (доступна для Windows, Mac та вебверсії), також компанія додає вкладені типи даних Power Query та можливість отримувати дані з динамічних масивів для користувачів Windows (Insider).


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: