Новини WTF 03.03.2023 о 13:52 comment views icon

У Китаї створили ґаджет для дистанційних поцілунків — він приєднується до смартфона і дозволяє парам на відстані «відчути близькість»

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2022/09/Katya-96x96.jpg

Катерина Даньшина

Авторка новин

Стосунки на відстані часто бувають дуже важкими через відсутність близькості. Однак китайські дослідники намагаються розв’язати цю проблему, створивши пристрій для імітації поцілунків.

Девайс, розроблений групою студентів з Професійного інституту мехатронних технологій Чанчжоу, складається з пари силіконових губ, які запам’ятовують рухи, тиск та температуру людських губ та надсилають інформацію на інший парний пристрій, який усе це відтворює.

«Губи» працюють через програму на смартфоні та приєднуються через порт для зарядки. Поцілунки можна відіслати партнеру, який використовує такий самий пристрій. Повідомляється, що девайс може відтворювати навіть звук — тому користувачам треба обережніше поводити себе з іграшкою і не надто захоплюватись процесом. 

Програма може об’єднувати лише одного відправника та одного одержувача одночасно (для сприяння моногамним стосункам, за словами творця) і вимагає згоди обох сторін.

Онлайн-курс "SMM-спеціаліст" від Laba.
Від аналізу аудиторії та створення живого контенту — до побудови комʼюніті навколо бренду в соцмережах.Під менторством Senior SMM Specialist в Uklon.
Дізнатись більше

Один з винахідників пристрою каже, що ідея розробки прийшла йому в голову після семи років стосунків на відстані зі своєю тепер уже колишньою дівчиною. Він також вважає, що пристрій може допомогти людям з інфекційними захворюваннями порожнини рота.

У Китаї створили девайс для дистанційних поцілунків — він приєднується до смартфона і дозволяє парам на відстані «відчути близькість»

Повідомлення про пристрій викликали неоднозначну реакцію в соціальних мережах. Дехто каже, що це моторошно та дивно, дехто загадується над питанням — чому пристрій немає язика, а інші запитують, де можна придбати губи.

Пара девайсів нині продається у китайському інтернет-магазині Taobao — приблизно за $80.

Однак це не перший пристрій, який імітує поцілунки. У 2016 році один з інститутів Малайзії випустив «Кіссінджер» — чохол для телефону з підкладкою, яку користувач цілував, щоб цей досвід відтворити на іншому пристрої. Але він був не таким реалістичним, як китайські силіконові губи.

На Alibaba продають електромобіль… у вигляді 3-метрового динозавра — одного заряду акумулятора вистачить на 6 годин безперервної “їзди”

Онлайн-курс "SMM-спеціаліст" від Laba.
Від аналізу аудиторії та створення живого контенту — до побудови комʼюніті навколо бренду в соцмережах.Під менторством Senior SMM Specialist в Uklon.
Дізнатись більше

Джерело: Techspot

 

Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: