Новини Софт 08.12.2023 о 09:25 comment views icon

Google звинуватили в брехні щодо їхнього відео про штучний інтелект Gemini

author avatar
https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg *** https://itc.ua/wp-content/uploads/2023/07/2023-07-19-12.08.01-2-96x96.jpg

Юрій Орос

Автор новин

Google звинуватили в брехні щодо їхнього відео про штучний інтелект Gemini

Google щойно анонсувала Gemini, свій найпотужніший набір моделей штучного інтелекту, а компанію вже звинуватили у брехні щодо його продуктивності.

У статті Bloomberg повідомляється, що Google спотворив потужність Gemini у нещодавньому відеоролику. Під час свого анонсу Google показало демонстраційне відео й оглядачка Пармі Олсон стверджує, що у відео продукт виглядав надзвичайно потужним — можливо, навіть занадто.

Шестихвилинне відео демонструє мультимодальні можливості Gemini (наприклад, розмовні підказки в поєднанні з розпізнаванням зображень). Здається, що Gemini розпізнає зображення швидко — навіть на картинці, де треба з’єднати крапки — і реагує протягом декількох секунд, а також відстежує пачку паперу в чашці та гру з м’ячем у реальному часі. Звісно, все це може робити людина, але це штучний інтелект, здатний розпізнавати й передбачати, що станеться далі, передає The Verge.

Але якщо натиснути на опис відео на YouTube, то Google містить важливе застереження:

Для цілей цієї демонстрації затримка була зменшена, а відповіді Gemini були скорочені для стислості.

3D-художник. старт у GameDev.
Онлайн-курс про те, як стартувати й куди розвиватися в геймдеві.
Приєднатися

Саме це обурює Олсон. Згідно з її статтею, Google визнав, коли його попросили прокоментувати, що відеодемонстрація не відбувалася в реальному часі з голосовими підказками, а натомість використовувалися нерухомі кадри з необробленого матеріалу, а потім виписувалися текстові підказки, на які Gemini реагував.

Google не погоджується. На питання про правдивість демонстрації, компанія вказала на пост Оріола Віньялса, віцепрезидента з досліджень і керівника напрямку глибокого навчання в Google DeepMind (також співкерівника Gemini), в якому пояснюється, як команда створила відеоролик.

Усі підказки та результати роботи користувача у відео є справжніми, скороченими для стислості. Відео ілюструє, як може виглядати багаторежимний користувацький досвід, створений за допомогою Gemini. Ми створили його, щоб надихнути розробників.

Він додав, що команда надала Gemini зображення та тексти й попросила його відповісти, передбачивши, що буде далі.

 

Триває конкурс авторів ІТС. Напиши статтю про розвиток ігор, геймінг та ігрові девайси та вигравай професійне ігрове кермо Logitech G923 Racing Wheel, або одну з низькопрофільних ігрових клавіатур Logitech G815 LIGHTSYNC RGB Mechanical Gaming Keyboard!


Loading comments...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: