Новини Новини 01.02.2023 о 15:49

Ігрова франшиза Halo продовжиться, незважаючи на звільнення у студії 343 Industries – нові ігри серії будуть вже на Unreal Engine, а не Slipspace

Андрій Русанов

Автор сайту ITC.ua

Розробник Halo, студія 343 Industries, втратила щонайменше 95 людей через нещодавні звільнення у Microsoft. Також Bloomberg стало відомо, що розробник відмовиться від свого пропрієтарного ігрового рушія Slipspace на користь Unreal Engine.

Майбутнє Halo повисло у повітрі після оголошення про звільнення 18 січня. Halo Infinite мав сильний запуск наприкінці 2021 року, але згодом гравців розчарували постійні затримки впровадження обіцяних з першого дня функцій, таких як спільна мережева кампанія та Forge (яка, нарешті, була запущена у листопаді), а також відсутність чітких планів щодо впровадження нового контенту.

343 Industries підтвердили продовження розробки франшизи після хвилі звільнень: «343 Industries продовжить розробку Halo зараз і в майбутньому, включаючи епічні історії, розрахований на багато користувачів режим і багато іншого, що робить Halo чудовим».

Метт Буті, який очолює Xbox Game Studios, сказав, що «343 залишиться внутрішнім розробником Halo та будинком для Halo».

Однак нікуди не подівся той факт, що студія, мабуть, не займається створенням нового сюжетного контенту для Halo Infinite. Це виглядає дивно: свого часу гру оголошували «початком наступних десяти років для Halo» – про що, власне, і говорить назва Infinite. Замість її розвитку розробники створювали прототипи на Unreal Engine та пропонували ідеї для нових ігор Halo. Хоча франшизі, схоже, закриття не загрожує, Halo Infinite, як і раніше, виглядає покинутою.

Halo Infinite стала лучшей игрой 2021 года в зрительском голосовании The Game Awards

 


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: