Новини Кіно 07.04.2023 о 16:17

«‎Дай їм жару, Індіано Джонс» — повноцінний трейлер п’ятої частини пригодницької кіносаги з Гаррісоном Фордом

https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/7e8fea7f1b4653ed9e1cb2c65e965ae6?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Володимир Скрипін

Заступник головного редактора, керівник відділу новин

Lucasfilm під час сьогоднішньої презентації Star Wars Celebration Europe в Лондоні показала повноцінний трейлер гаряче очікуваного продовження пригод «Індіана Джонс і Реліквія долі» / Indiana Jones and the Dial of Destiny, у якому 80-річний Гаррісон Форд повертається до ролі завзятого археолога-авантюриста.

Курс
Excel для бізнесу
Весь функціонал Excel на просунутому рівні. Без сліз
Без сліз? Хочу!
pic

У новому ролику є чимало кадрів з попереднього (грудневого) тизера, проте вистачає і нового матеріалу, що дозволяє отримати краще уявлення про майбутню пригоду та зблизька знайомить з новими персонажами, зокрема з головним лиходієм у виконанні Мадса Міккельсена та похресницею Геленою, яку грає Фібі Воллер-Брідж. Судячи з трейлеру, фанатів франшизи та усіх інших чекає захоплива пригодницька авантюра у класичному стилі попередніх частин — з підкилимними інтригами, стріляниною, погонями, зокрема і на конях, та, ясна річ, грою натовчи поганцям пику. А, так, капелюх, шкіряна куртка та батіг — неодмінні атрибути образу Індіани Джонса — на місці.

Окрім Гаррісона Форда, Мадса Міккельсена та Фібі Воллер-Брідж, у п’ятому Індіані Джонсі зіграли Антоніо Бандерас, Джон Ріс-Девіс, Шонетт Рене Вілсон, Томас Кречманн («Підводний човен»), Бойд Голдбрук («Лоґан»), Тобі Джонс («Світ Юрського періоду 2») та інші.

Цікавий факт: «Індіана Джонс і Реліквія долі» — перший фільм серії, який зняв не сам Стівен Спілберг; цього разу у крісло режисера сів Джеймс Менґолд («Аутсайдери», «Лоґан»).

Події п’ятої частини розгорнуться у 1969 році, а головний герой вкотре зіткнеться з нацистами. Та судячи з попередніх тизерів, можна очікувати якийсь флешбек у 1944 рік, коли відбувалися події першого фільму пригодницької кінотетралогії «Шукачі втраченого ковчега». Для омолодження Гаррісона Форда використовували одразу кілька новітніх технологій омолодження, включаючи розробку студії Industrial Light & Magic.

В український прокат п’ятий  «Індіана Джонс» вийде 29 червня 2023 року — традиційно на день раніше світової прем’єри.

Повноцінний трейлер — поки в оригіналі (англійською). Як тільки з’явиться офіційна українська версія, відразу додамо.

Трейлер (український дубляж)

Курс Стратегічний маркетинг.
Ти нарешті продаси на співбесіді ручку… і стілець… і стіл.
Хочу на курс

В оригіналі

Постер

«‎Дай їм жару, Індіано Джонс» — повноцінний трейлер п’ятої частини пригодницької кіносаги з Гаррісоном Фордом

 

  • Попередній фільм серії вийшов на екрани у 2008 році. Чотири попередніх фільми зібрали у світовому прокаті сумарно майже 2 мільярди доларів при загальних витратах на виробництво у 279 мільйонів.

Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: