Новини

Канада починає розробку маніпулятора Canadarm3 для навколомісячної космічної станції Lunar Gateway

Канада починає розробку маніпулятора Canadarm3 для навколомісячної космічної станції Lunar Gateway

Міністр інновацій, науки та промисловості Канади Франсуа-Філіп Шампань оголосив, що компанія MacDonald, Dettwiler and Associates Ltd. (MDA) отримає $268,9 млн на реалізацію другого етапу Canadarm3. Нагадаємо, Canadarm3 – це сервісний роботизований маніпулятор для навколомісячної космічної станції Lunar Gateway.

Канада використовує політику Industrial and Technological Benefits Policy, яка передбачає, що внесок країни у Lunar Gateway буде спроєктований та побудований у Канаді за безпосередньої участі канадських постачальників. Зазначається, що MDA підтримуватиме дослідження та розробки, створюватиме подальшу ділову активність на ключових промислових потужностях у космічному секторі Канади.

MDA буде використовувати виділені кошти для початку етапу проєктування робототехнічної системи Canadarm3. На етапі розробки будуть залучені технології машинного бачення та передові розробки у сфері штучного інтелекту. За задумом авторів проєкту, система Canadarm3 має бути високоавтономною робототехнічною системою, призначеною для обслуговування, ремонту та перевірки Lunar Gateway. Крім того, Canadarm3 повинна захоплювати космічні апарати, що наближаються, допомагати астронавтам під час виходу у відкритий космос і підтримувати наукові дослідження як на місячній орбіті, так і на поверхні Місяця.

Canadarm3 планується запустити у 2027 році. Система складатиметься з великого роботизованого маніпулятора наступного покоління, маленького спритного маніпулятора та набору спеціалізованих інструментів.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

Джерело: canada


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: