Новини Кіно 16.05.2023 о 13:24

«Королі репу»: українська кримінальна драма вийде в прокат 3 серпня

https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png *** https://secure.gravatar.com/avatar/ad81c83e9fbf757ce8a90d0eb41dee5b?s=96&r=g&d=https://itc.ua/wp-content/plugins/userswp/assets/images/no_profile.png

Вадим Карпусь

Автор новин

Невдовзі в український прокат вийде стрічка «Королі репу» режисера Мирослава Латика. Це музична кримінальна драма про юнака, яки мріє стати репером, але стикається із суровою реальністю.

Курс EXCEL ДЛЯ БІЗНЕСУ.
Вивчіть, як ефективно використовувати Excel у вашому бізнесі для збору, аналізу та візуалізації даних.
Дізнатись про курс

За сюжетом, 17-річний хлопець на прізвисько Казан понад усе мріє стати відомим репером та підкорити серце своєї дівчини. Заради своїх мрій він готовий ризикнути, але обставини спрямовують його життя в іншому напрямку, де на нього чекає боротьба за успіх, боротьба за кохання, та врешті решт, боротьба за виживання.

З перших кадрів трейлеру глядачі знайомляться з головними героями фільму: Дімою «Казаном» та його найкращим другом Женею «Арахісом». Йому потрібні гроші, і коли Казану пропонують легко і швидко заробити, він погоджується і… потрапляє в кримінальну історію. Хлопець шукає вихід і намагається зіскочити, але ставки в цій грі тільки підвищуються.

Головні ролі в фільмі «Королі репу» виконали Михайло Дзюба, Wellboy (Антон Вельбой), Ірма Вітовська, Карина Химчук та інші. Режисер-постановник – Мирослав Латик. Сценарій до картини написали Мирослав Латик, Роман Магрук та Олексій Комаровський. Композитором і саундпродюсером фільму виступив Cepasa (Павло Ленченко). В фільмі лунають композиції відомих музикантів, таких як Kalush, Cepasa, KAZKA, Crechet, Антон Вельбой (Wellboy), який зіграв одного з головних героїв Женю «Арахіса», а також можна почути треки українських реперів.

Фільм «Королі репу» з’явиться в українському прокаті з 3 серпня.


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: