Новини

Космічна компанія колишнього співробітника №1 SpaceX — Impulse Space Propulsion — залучила $20 млн інвестицій. Вона займеться дешевою доставкою корисного навантаження

Космічна компанія колишнього співробітника №1 SpaceX — Impulse Space Propulsion — залучила $20 млн інвестицій. Вона займеться дешевою доставкою корисного навантаження

Наприкінці 2020 року компанію SpaceX залишив цінний співробітник — розробник ракетних двигунів Merlin та Raptor Томас Мюллер. Після цього він у вересні 2021 року заснував власну космічну компанію Impulse Space Propulsion.

29 березня Impulse Space Propulsion оголосила про залучення 20 мільйонів доларів початкового фінансування під проводом венчурної компанії Founders Fund. Кошти буде спрямовано на прискорення розробки першого орбітального транспортного засобу.

Компанія Impulse Space займеться представленням послуг доставки «останньої милі» для супутників, що запускаються в рамках спільних місій, ймовірно, у тому числі за допомогою SpaceX Falcon 9. Згодом компанія планує розширити свої космічні транспортні послуги на геостаціонарний простір, Місяць та за його межі. При цьому планується використовувати екологічно чисте паливо та надавати послуги доставки та буксирування за низькою ціною.

Курс
Frontend розробка
Заробляйте від $1800 вже через два роки і навчайтесь у вільний час
РЕЄСТРУЙТЕСЯ!
Frontend розробка

В Impulse Space в даний час працює близько 20 людей, багато хто з працював з NASA, GE, Joe Gibbs Racing, Virgin. Нещодавно до компанії приєднався ще один колишній співробітник SpaceX – Баррі Мацуморі. Він був старшим віце-президентом з продажу та розвитку бізнесу в ракетній компанії Ілона Маска з 2011 по 2015 роки. Тепер він працює в компанії Мюллера як головний операційний директор.

Launcher запустит четыре космических буксира на ракете SpaceX в рамках программы райдшеринга


Завантаження коментарів...

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: